Pegasus Havayolları İstanbul- Kütahya Zafer ya da Adana-Ankara seferlerini 19 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Mayıs ve Haziran ayları için sınırlı sayıda koltukla geçerli bu kampanyada biletler 19 TL’den satışa çıktı. Sizin için hemen uçak bileti sayfamıza girerek bilet araması yaptım ve 19 TL’lik biletlerden buldum. Bu biletleri her şey dahil 39 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Tarihlere dikkat!

Bilet aramalarında şu tarihlere dikkat 8 Mayıs, 9 Mayıs, 15 Mayıs, 16 Mayıs ve 20 Mayıs tarihlerinde İstanbul’dan Zafer Havalimanı’na 19 TL’ye bilet satılıyor. Zafer Havalimanı’ndan İstanbul’a gidecekler içinse 29 Mayıs, 30 Mayıs, 31 Mayıs, 2 Haziran, 3 Haziran, 4 Haziran, 5 Haziran, 6 Haziran, 7 Haziran, 9 Haziran, 10 Haziran tarihlerinde 19 TL’ye bilet satın alabiliyorsunuz. Diğer uçuş tarihlerini biletleri de 49 TL’den satışta.

Zafer Havalimanı’ndan Kütahya, Afyon ve Uşak’a kolay ulaşım

Zafer Havalimanı’na uçarak Kütahya, Afyon ve Uşak’a rahatça ulaşabilirsiniz. Bu havalimanını konumu itibariyle 3 şehri de kapsıyor. Zafer Havalimanı ile ilgili ayrıntılara Pegasus Kütahya, Afyon ve Uşak uçuşlarına başladı başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Adana-Ankara uçuşları da 19 TL’den satışta

Pegasus’un 19 TL’lik bilet kampanyası sadece Zafer uçuşlarını kapsamıyor. Dilerseniz Adana-Ankara ya da Ankara-Adana uçak biletlerini de 19 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sizin için bilet araması yaptım ve Adana’dan Ankara’ya 21 Mayıs, 22 Mayıs, 23 Mayıs ve 24 Mayıs’ta 19 TL’den satışa çıkan bilet buldum. Ankara’dan Adana’ya ise 28 Mayıs, 29 Mayıs, 30 Mayıs ve 31 Mayıs tarihlerinde 19 TL’den satılan bilet var.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.