Uçuş noktasını her geçen gün arttıran Pegasus Havayolları şimdi de Erzincan uçuşlarına başladı. Pegasus’un 5 Kasım’da başlattığı Erzincan’a uçak biletini 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Erzincan’a her hafta Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri karşılıklı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek uçuşların saatleri, İstanbul’dan saat 08:20 ve Erzincan’dan saat 10:25 olarak belirlendi.

İsterseniz yurtdışı aktarması da yapabilirsiniz

İsteyen yolcular Erzincan’dan, Türkiye’de Ankara, Antalya, Adana ve İzmir’e; yurtdışında ise Almaata, Beyrut, Bükreş, Dubai, Kıbrıs, Londra, Lviv, Omsk, Paris, Tel Aviv, Tiflis ve Üsküp‘e bağlantılı olarak uçabilirler. Pegasus’un indirimli otopark hizmetlerini de bu yazıyı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Doğu Anadolu’nun incisi Erzincan

Erzincan, kültürel zenginliğinin yanı sıra doğal güzellikleri, coğrafyası, mutfağı ve alışveriş olanakları ile seyahat severler için tercih edilen bir destinasyon olabilir. Ayrıca Erzincan ve civar şehirlerdeki akrabalarınızı da ziyaret edebilirsiniz. Hemen enuygun.com uçak bileti sayfasını tıklayarak uçak bileti satın alabilirsiniz.

39,99 TL'ye Erzincan uçuşları başladı

 

Tuğba Hacıbayramoğlu
2335 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.