Deneyimli ekibiyle müşteri memnuniyetini gözönünde bulundurarak uygun ve ulaşılabilir fiyat politikası izleyen Pegasus Havayolu biletleri artık Enuygun.com’da.

Yeni uçakları ve geniş filosuyla Türkiye’de tercih edilen havayolu şirketlerinden olan Pegasus Havayolları’ndan uygun fiyata uçak bileti satın alabilir, kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey enuygun.com üzerindeki uçak bileti sayfasını tıklayıp gideceğiniz destinasyonu seçmek. Uygun fiyata bulduğunuz Pegasus biletlerini enuygun.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Hemen hatırlatalım Enuygun.com üzerinden bilet satın alabilmeniz için kredi kartınızın mutlaka 3D Secure sistemine açık olması gerekiyor. Bunu da bankanızla kısa bir telefon görüşmesiyle sağlayabilirsiniz!

Uçak Bileti
İçindekiler

Yurtiçi ve yurtdışı pek çok noktaya ucuz bilet

Bayram tatili için hala bilet almadıysanız Pegasus’ta uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Bayramdan sonra örneğin Kasım ayına Adana’ya, Hopa’ya, Batum’a, Erzincan’a ve Dubai’ye promosyonlu biletleri için Pegasus uçuşlarını kontrol etmenizi öneriyorum. Her zaman söylediğim gibi uçak biletlerini erken alanlar kazanıyor.

Pegasus’ta erken bilet alan yolcular, gerçekten otobüsten bile ucuz fiyata uçakla seyahat edebiliyorlar. Kış kampanyası var Pegasus’tan 19 Ekim’e kadar bilet almanız durumunda 1 Kasım-27 Aralık tarihlerinde yurdun pekçok noktasına 23 TL’den bilet satın alma şansınız var. Bir kez daha hatırlatalım bu kampanya biletlerini 19 Ekim’e kadar satın almanız gerekiyor.

Taksit yapabilirsiniz

Pegasus’un avantajlı kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız Enuygun.com uçak bileti sayfasından bilet almayı sürdürün. Dilerseniz kredi kartınızdan 12 aya kadar taksit imkanına da sahip olabilirsiniz. Taksitli uçak bileti satışıyla ilgili yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN