Pegasus Hava Yolları Almanya’da Stuttgart, Münih, Düsseldorf, Köln ve Berlin’den sonra Haziran ayından itibaren 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla Nürnberg’e tarifeli uçacak. Pegasus’un Almanya’da 6. uçuş noktası olan Nürnberg’e seferler haftanın 3 günü yapılacak ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçulacak. Uçuş günleri ise şöyle:

İstanbul-Nürnberg: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri

Nürnberg-İstanbul: Salı, Perşembe ve Pazar günleri

 

Temmuz’da İzmir’e de direk uçuşlar başlayacak

Yaz aylarında Almanya’da bulunan akrabalarınızı ziyaret etmeyi planlıyor ya da Almanya’nın bu tarihi kentine turistik bir gezi yapmak isterseniz Pegasus’un başlangıca özel bu 49,99 Euro’luk uçak bileti fiyatlarını kaçırmayın. Pegasus ayrıca Temmuz 2013’ten itibaren İzmir-Nürnberg seferlerine de başlıyor. Perşembe günleri İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Nürnberg’e, Cuma günleri de Nürnberg’den İzmir’e direk uçulabilecek.

Yurtiçi ve yurtdışında 27 şehre bağlantılı uçabilirsiniz

Pegasus yolcuları, Nürnberg’den yurt içinde Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Batman, Bodrum, Diyarbakır, Dalaman, Erzincan, Ankara, Elazığ, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Kütahya Zafer, Malatya, Muş, Samsun, Trabzon, Van olmak üzere 20 noktaya bağlantılı uçabilecek. Yurtdışında da ise yine Belgrad, Bologna, Kıbrıs, Bükreş, Priştine, Saraybosna ve Üsküp dahil 7 noktaya bağlantı yapabilecek.

Otel önerileri

Almanya’nın bu tarihi kentinde tarihi bir mekanda konaklamak isterseniz de gezilip görülecek yerlere kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde bulunan Le Meridien Grand Otel’i tavsiye edebilirim. Alternatifler için otel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pegasus 49,99 Euro'ya Nürnberg seferlerine başlıyor

Tuğba Hacıbayramoğlu
2335 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.