Onur Air Ankara ve İstanbul’dan Erbil’e uçuyor!

muratekinay
İçindekiler

İstanbul’dan haftada 5, Ankara’dan 3 sefer

Onur Air İstanbul ve Ankara’dan Erbil'e karşılıklı yolcu taşımaya başlıyor. Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı ile Erbil Uluslararası Havalimanı arasında gerçekleşecek uçuşlar, İstanbul’dan Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 5, Ankara’dan ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak gerçekleşecek. Uçuşlar İstanbul’dan Erbil’e saat: 03.10’da, Erbil’den İstanbul’a 00:40’da, Ankara’dan Erbil’e 20:50, Erbil’den Ankara’ya 18:55’de gerçekleşecek.

 

İstanbul’da daha fazla bagaj hakkı

Erbil – İstanbul arası uçuşlarda yolcuların serbest bagaj hakkı 30 kg., Ankara – Erbil arası uçuşlarda ise 20 kg. olarak belirlendi. Alışveriş cenneti Erbil Serbest ticaret bölgesi olarak belirlenen ve bölgeye yapılan yeni yatırımlarla sürekli gelişen Erbil’de elektonik eşya ve diğer birçok ihtiyacınızı vergisiz olarak alabilirsiniz. Bu durum Erbil’I ‘’yeni alışveriş cenneti’’ haline getiriyor. Alışverişin yanı sıra Erbil Kalesi gibi tarihi ve turistik mekanları gezebilir, Kısa sürede ‘’Kuzey Irak’ın parlayan yıldızı’’ haline gelen bu kenti keşfedebilirsiniz. Biletinizi enuygun.com’dan alarak uçuşları kolayca karşılaştırabilir, size en uygun uçuşu kolayca bulabilirsiniz.

 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar