Onur Air Ankara ve İstanbul’dan Erbil’e uçuyor!


Tuğba Hacıbayramoğlu
7 Aralık 2019 | 6

İstanbul’dan haftada 5, Ankara’dan 3 sefer

Onur Air İstanbul ve Ankara’dan Erbil'e karşılıklı yolcu taşımaya başlıyor. Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı ile Erbil Uluslararası Havalimanı arasında gerçekleşecek uçuşlar, İstanbul’dan Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 5, Ankara’dan ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 3 gün karşılıklı olarak gerçekleşecek. Uçuşlar İstanbul’dan Erbil’e saat: 03.10’da, Erbil’den İstanbul’a 00:40’da, Ankara’dan Erbil’e 20:50, Erbil’den Ankara’ya 18:55’de gerçekleşecek.

 

İstanbul’da daha fazla bagaj hakkı

Erbil – İstanbul arası uçuşlarda yolcuların serbest bagaj hakkı 30 kg., Ankara – Erbil arası uçuşlarda ise 20 kg. olarak belirlendi. Alışveriş cenneti Erbil Serbest ticaret bölgesi olarak belirlenen ve bölgeye yapılan yeni yatırımlarla sürekli gelişen Erbil’de elektonik eşya ve diğer birçok ihtiyacınızı vergisiz olarak alabilirsiniz. Bu durum Erbil’I ‘’yeni alışveriş cenneti’’ haline getiriyor. Alışverişin yanı sıra Erbil Kalesi gibi tarihi ve turistik mekanları gezebilir, Kısa sürede ‘’Kuzey Irak’ın parlayan yıldızı’’ haline gelen bu kenti keşfedebilirsiniz. Biletinizi enuygun.com’dan alarak uçuşları kolayca karşılaştırabilir, size en uygun uçuşu kolayca bulabilirsiniz.

 

Tuğba Hacıbayramoğlu
2222 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.