Neden Bilet İptal Güvencesi?

nihanbayram

Bilet İptal Güvencesi ne gibi durumlarda işinize yarar? Gelin hepimizin mutlaka bir kere yaşamış olduğu bu durumlara birlikte bakalım.

Arkadaşınız vazgeçerse

Arkadaşınız vazgeçerse

Arkadaşınızla sohbet ederken konu bir anda mutlaka gezilecek yerlere, gidilmesi gereken festivallere geldi ve harika bir seyahat planı yaptınız. Siz patronunuzla konuşup izin aldınız, evdeki kediyi bırakacağınız arkadaşınızı ayarladınız, alışverişinizi yaptınız. Tatile tamamen hazırsınız, sadece gün sayıyorsunuz. Hevesle beklerken arkadaşınızdan telefon geldi ve tatile gelemeyeceğini söyledi. Tadınız kaçınca kendi başınıza da gitmek istemediniz. İşte Bilet İptal Güvencesi burada devreye giriyor ve biletinizi kolayca iptal edebiliyorsunuz.

Patronunuz izin vermezse

Patronunuz izin vermezse

İşlerin yoğunluğundan kafanızı kaldıramadığınız bir dönem yaşadınız. Ofiste akşam mesailerine kalıp eve gidip yorgunluktan direk kendinizi yatağa attınız. Haftalardır hiç dinlenemediniz. İşler hafifleyince de kendinizi küçük bir tatille ödüllendirmek için güzel bir plan yaptınız. Patronunuz bu kadar yoğun bir dönemden sonra izin verir diye düşünüp uçak biletlerinizi aldınız, otel rezervasyonu da hallettiniz. İzin almak için patronunuzla konuşmaya gittiğinizde patronunuz izin talebinizi bu seferlik kabul edemeyeceğini ama en kısa zamanda ayarlayacağını söyledi. Yansın mı peki şimdi biletler? Tabii ki de hayır. Bilet İptal Güvencesi’yle kolaylıkla biletinizi iptal edin ve iadenizi alın.

Sevgilinizin işi çıkarsa

Sevgilinizin işi çıkarsa

Sevgilinizle uzun zamandır güzel bir tatil yapamamıştınız. Baş başa, romantik bir kaçamak ikinize de iyi gelir diye düşündünüz ve ona sürpriz yapmak için beraber gitmenin hayalini kurduğunuz ama bir türlü gidemediğiniz o destinasyona uçak biletlerinizi aldınız. Hatta şimdiden şık bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yaptırdınız. Sıra hayallerinizdeki tatilin haberini sevgilinize vermeye geldi. Güzel bir planla sürprizini anlattınız. Şansa bakın ki, o bir türlü gidemediğiniz yere bu sefer de gidemeyeceksiniz çünkü sevgilinizin o tarihte çok önemli bir toplantısı var. Ne yapalım artık bir dahaki sefere ve iyi ki de Bilet İptal Güvencesi var.

Anneniz "Seni çok özledik ama biz" derse

Anneniz "Seni çok özledik ama biz" derse

Bayram tatilini fırsata çevirip izin almadan güzel bir seyahate çıkmak harika bir fikir diye düşünüp arkadaşlarınızla anlaştınız. Zaten şehir hayatının karmaşasında görüşemediğiniz için topluca tatile gitmek hepinize çok iyi gelir. Aylar öncesinden rotanızı çizdiniz, uygun fiyatlı biletlerinizi aldınız. Bayram tatili yaklaşırken annenizi aradınız ve “Bayramda geliyor musun?” sorusuyla karşı karşıya kaldınız. Annenize tatil planınızı anlattınız. Tabii anneniz sizi aylardır görmediğini ve çok özlediğini söyledi. Annenizi ve babanızı kırmamak için Bilet İptal Güvencesi’yle biletinizi iptal edip memlekete uçak biletinizi almak en doğru çözüm.

Hoca teslim tarihini değiştirirse

Hoca teslim tarihini değiştirirse

“Dersi biraz ekmekten kimseye zarar gelmez” diyen arkadaşlarınızla sınav ve ödev teslim takviminize en uygun zamanı belirlediniz. Uzun münazaralar sonucu hepinizin gitmek isteyeceği destinasyonu da buldunuz. Biletleri alıp, rezervasyonları yaptırdınız. Tatile gitmeden önceki hafta derse gittiğinizde hocanın “Haftaya ödevlerinizi bekliyorum” dediğini duydunuz. Tabii tüm sınıfta bir uğultu, acaba doğru mu duyduk diye birbirine bakan yüzler gördünüz. Evet ne yazık ki doğru duymuşsunuz, hoca haftaya herkesin derse gelip ödevini teslim etmesini istiyor. Neyse ki biletlerinizi Bilet İptal Güvencesi’yle almıştınız. Kolayca iptal edip bir sonraki tatil hayallerini kurmaya başlayabilirsiniz.

Doğum haberi gelirse

Doğum haberi gelirse

Ailenizle her yıl yaptığınız tatilinizi bu yıl da o en sevdiğiniz tatil köyünde yapmaya karar verdiniz. Arayıp kuzeninizin doğum yapacağı tarihi öğrendiniz ve bu tarihe denk gelmesin diye bütün ayarlamaları yaptınız. Otel rezervasyonları tamam, uçak biletleri alındı. Tatilden dönerken bebeğe ve kuzeninize güzel bir hediye getirirsiniz diye düşünüyorsunuz. Tam valizinizi hazırlarken bir telefon, kuzeninizin eşi erken doğum haberini vermek için arıyor. Siz hastaneye yetişin, hastanede bebeği görmeyi beklerken Bilet İptal Güvencesi’yle aldığınız biletlerinizi iptal edersiniz.

nihanbayram
Nihan Bayram
522 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Uzman Yazarlar