Nakit sıkıntınıza günde 2,5 TL ve 10 TL arası çözümler!


mugekanbay
Müge Kanbay
9 Aralık 2019 | 15

17 milyon öğrenci tatile çıktı! Bir çoğu karne hediyesini aldı ya da hevesle bekliyor. Aileler nakit sıkıntısı çekse de çocuklar için yapılmayacak hiç bir şey yok!

Peki, basit bir matematik hesabıyla çocuğunuza günde 2,5 liraya o bilgisayarı alabileceğinizi, o tatile götürebileceğinizi hatırlatsak ne derdiniz?

Bankaların kredi imkanlarını incelerken hep aylık ödemeleri baz alıyoruz ancak günde kenara koyabileceğiniz 2,5 lira ila 10 lira arasında neler yapabileceğinizi görmek ister miydiniz?

Günde 2,5 TL ayırın, 1.500 TL tutarında kredi alın

24 aylık ödeme seçeneğinde yaklaşık aylık ödemeniz, 74 TL ile 78 TL arasında değişiyor. İndirimli kredi, masrafsız kredi ya da Garanti Bankası ve ING Bank'ın devam eden yılbaşı kredileri ilginizi çekebilir. Bu kredileri incelemek için lütfen tıklayın »

Günde 5 TL ayırın, 3.000 TL tutarında kredi alın

24 aylık ödeme seçeneğinde yaklaşık aylık ödemeniz, 149 TL ile 156 TL arasında değişiyor. İş Bankası'nın Ocak ayına ve internete özel kampanyalarında aradığınız krediyi bulabilirsiniz. Bu kredileri incelemek için tıklayın »

Günde 8 TL ayırın, 5.000 TL tutarında kredi alın

24 aylık ödeme seçeneğinde yaklaşık aylık ödemeniz, 248 TL ila 251 TL arasında değişiyor. Denizbank, Citibank'ta olduğu gibi Enuygun.com'a özel kampanyalar ile internet üzerinden yapacağınız başvurularla zahmetsiz ve hızlı 5.000 TL kredinize kavuşun »

Aşağıdaki tabloda tek tek inceleyip biraz çarpma bölme işlemi yaparsanız tam da ihtiyacınız olan rakamı, günlük kenara atacağınız küçük tasarruflarla karşılayabileceğinizi göreceksiniz!

 

mugekanbay
Müge Kanbay
167 Yazı
İçerik editörü. Marmara İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 6 yıldır internet bazlı projelerde ürün geliştirme-içerik üzerine çalışıyor.