MTV ödemeleri için kredi kartı kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. 31 Temmuz’a kadar devam edecek MTV ödemelerini dilerseniz kredi kartınızla taksitle ödeyebilirsiniz. Bu arada bazı kartlarda ödemeler 10 Ağustos’a kadar devam edecek. İşte kredi kartı kampanyaları…

Bonus Card'tan 3-6 taksit

Garanti Bankası Bonus Card sahipleri MTV ödemelerini dilerse taksitle yapabilir. Bonus Card, 300 TL’ye kadar olan ödemeleri 3 taksit, 300 TL üzeri ödemeleri ise 6 taksite bölüyor. Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, Corporate Card, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.

İş Bankası Maximum Card

İş Bankası ise hem taksit fırsatı veriyor hem de ödemeleri 2 Ağustos’a kadar uzatma şansı sunuyor. İş Bankası Maximum Card ile MTV ödemelerinizi 500 TL’ye kadar 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi World Card Yapı Kredi Bankası World Card ile yapılan ödemelerde 100 TL ve üzerine 6 taksit fırsatı sunuyor. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve Albaraka Worldcard’lar dahil edilmiş.

Axess’ten 5 taksit

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Axess ile yapanlara taksit seçeneği veriyor. 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzerine ise 5 taksit fırsatı var.

Advantage, Paraf ve Cardfinans kampanyaları

Advantage HSCB Bank ise MTV ödemesini 10 Ağustos’a kadar uzatmış. HSBC Bank Advantage kredi kartlarında isteyenler 6 taksit fırsatını seçebilirler. Yine diğer kredi kartlarından Halkbank Parafcard’la 5 taksit, Finansbank’ta Cardfinans ile 6 taksit fırsatı sunuyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar