MTV ödemeleri için banka kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. Bankalar da müşterileri çekebilmek için kıyasıya bir rekabet içine girdi. Araç bakımından, klima temizliğine, navigasyon cihaz indiriminden iPhone çekilişine kadar pekçok kampanya MTV kampanyası düzenledi. MTV ödemelerinizi Temmuz ayı sonuna kadar vergi dairesinin internet sitesi https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp üzerinden peşin ya da taksitle yapabilirsiniz. Bunun için hemen hemen tüm bankalar ve kredi kartları kampanyalar düzenledi.  Peşin ödemek yerine taksitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 1 Ağustos’tan itibaren MTV’nize hem gecikme faizi uygulanır hem de bankaların taksitli kampanyasından yararlanamazsınız. İşte bankaların kredi kartlarına yönelik MTV kampanyaları...

Yapı Kredi Bosch Car’dan ücretsiz check up veriyor

Yapı Kredi Bankası da worldcard kullanıcıları için hem 6 taksit imkanı sunuyor hem de Bosch Car Service’ten iki farklı kampanya imkanı sunuyor. İsteyenler Bosch Car Servis’te ücretsiz check up yaptırabilir hem de yüzde 30 indirim kazanabilirler. Ya da otostart.com’dan lastik ve akü hariç tüm ürünlerden yüzde 20 indirim kazanabilirler.

Bonus’tan 6 taksit

4 Temmuz – 1 Ağustos 2012 tarihleri arasında Bonus tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 6 taksit fırsatı sunuyor. Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles MasterCard, Corporate Card, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Shop&Miles, MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles Business, ING Bonus Card sahipleri yararlanabilir.

İş Bankası Checkstar servislerinde %10 indirim sunuyor

İş Bankası maximum Kart kullanıcıları için MTV ödemelerinde 500 TL’ye kadar işlemlerde 3 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde 5 taksit imkânı sunuyor. MTV ödemesini İş Bankası’ndan yapanlar Goodyear’ın tescilli markası Premio servisleri tarafından sağlanacak ücretsiz güvenlik kontrol hizmetinden yararlanabilecek, rot ayarı ve nitrojen dolumunu 24 TL’ye yaptırabilecekler.3 Ağustos 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapanlar Magneti Marelli Checkstar Servisleri‘nde ücretsiz 16 nokta kontrolü, yedek parça ve işçilik hizmetinden %10 indirimli kazanabilecekler.

Akbank’tan Novigasyon cihazı indirimi

31 Temmuz’a kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini www.gib.gov.tr adresinden Axess’le yapanlar 1.000TL’ye kadar 3 taksit, 1.000TL üzeri işlemlere 5 taksit ayrıcalığından faydalanıyor. Kampanya kapsamında ayrıca Piranha Notraffic navigasyon cihazında %35, belirli ürünlerde ise %50’ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

HSBC’den bedava klima kontrolü

HSBC ise ücretsiz klima dezenfeksiyonu kampanyası sunuyor. 01 Temmuz -10 Ağustos tarihleri arasında www.gib.gov.tr’den ödeme yapanlar SPEDDY’den ücretsiz klima dezenfeksiyonu ve tüm klima kontrolü yaptırabilecek. Aynı zamanda 6 taksit imkanı da sunuyor.

Türkiye Finans’tan iPad kampanyası

Türkiye Finans Bankası da 31 Temmuz’a kadar MTV, trafik sigortası veya kasko ödemesini yaptıranlara çekilişle iPhone 4S ve iPad 2 kazanma şansı sunuyor.

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar