MTV ikinci taksit ödemelerine başlandı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin ikinci taksitlerine başlandı. Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitli ve çeşitli avantajlarla yapabilirsiniz. 1-31 Temmuz tarihleri arasında yapacağınız ödemelerde pek çok banka taksit ve ücretsiz check up, araç temizlik ve bakım paketleri gibi fırsatlar sunuyor.

İnternetten ödeme yapabilirsiniz

MTV borcunuzu öğrenmek ya da ödemek için www.gib.gov.tr adresine girmeniz yeterli. Ancak siteye girdiğinizde aracınızın plakası, tescil tarihi, vatandaşlık numarası, vergi numarası gibi bilgiler de gerekiyor.

Hangi bankalar

Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, Denizbank, Finansbank, HSBC, Ziraat Bankası, TEB, Asya Katılım Bankası’nın internet şubelerinden kredi kartınızla MTV ödemelerinizi yapabilirsiniz. MTV ödemesi yüklü geliyorsa taksit fırsatını kaçırmayın. İş Bankası Maximum Card'a 4-6 taksit, HSBC Advantage 6 taksit, Halkbank Paraf Card 5 taksit, Yapı Kredi World Card 6 taksit, Garanti Bonus Card 3-6 taksit, Akbank Axess 3-5 taksit ve Finansbank Cardfinans'a 6 taksit olanağı sağlıyor.

31 Temmuz’a kadar ödemeyi unutmayın

31 Temmuz’a kadar ödemelerinizi yapmanız halinde kredi kartına taksit, puan ve hediye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 31 Temmuz’dan sonra ise cezalı ödemek yapmak durumunda kalırsınız. Bizden hatırlatması…

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar