Mortgage Uzmanı Garanti olarak hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

betulsungurlu

Sertifikalı Mortgage Uzmanlarımız sayesinde, müşterilerin farklı istek ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü ve ödeme planını sunuyoruz. Hem uzmanlarımız, hem de hızlı ve kolay başvuru sürecimizle tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Mortgage Uzmanı Garanti olarak, müşterilerimizin farklı ihtiyaçları ve risk algılarını dikkate alarak 23 farklı ürünle Türkiye’nin en geniş mortgage ürün yelpazesini sunuyoruz.

Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan 444 EVİM – 444 3846 mortgage çağrı merkezimizden, www.garantimortgage.com internet sitemizden ve Türkiye’nin ilk mobil mortgage sitesi olan mobile.garantimortgage.com ‘dan mortgage hakkında bilgi alınmasını ve başvuru yapılmasını sağlıyoruz.

Bunun dışında birçok farklı hedef kitleye yönelik özel kampanyalarımız bulunuyor. Tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kampanyalarımızla, avantajlı mortgage seçenekleri sunuyoruz. Maaşlarını Garanti Bankası’ndan alan müşterilerimize, KOBİ sahiplerine, OYAK ve POLSAN Üyelerine yönelik birçok kampanyamız bulunuyor. En son kamu çalışanlarına özel Kamu Mortgage Paketi’ni sunduk.

betulsungurlu
Betül Sungurlu
362 Yazı
ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.
Uzman Yazarlar