Baharın habercisi Mart ayı geldi. Gitgide ısınan havanın ve canlanan doğanın tadını çıkarmanın şimdi tam zamanı. Bu ay bitmeden gidiş dönüş her şey dahil 110 TL'den başlayan avantajlı Mart fırsatlarını yakalamak isterseniz acele edin.

1- Antalya'ya gidiş dönüş her şey dahil 88 TL'den itibaren

Kim demiş Antalya'ya sadece yazın gidilir diye... Akdeniz'in gözde tatil şehri Antalya baharın başlangıcı kabul edilen Mart ayında sıcak havası ve huzurlu atmosferiyle keşfedilmeyi bekliyor. Yaz tatiline daha zaman varken kalabalık ve yorucu şehirden biraz uzaklaşmak ve kafanızı dinlemek isterseniz Antalya'ya gidiş dönüş her şey dahil sadece 88 TL'den başlayan avantajlı bahar fırsatlarıyla uçabilirsiniz. Antalya'da tatilin keyfini sürmek için hemen tıklayın ve Antalya uçak biletlerini karşılaştırın.

2- Konya'ya gidiş dönüş 98 TL'den itibaren

Mevlana'nın şehri Konya Mart ayında ziyaret edilebilecek en cazip rotalardan biri. Ağız sulandıran pideleri, şekerleri ve Mevlana Müzesi gibi gezilecek yerleriyle şehirde tarihi olduğu kadar lezzetlerle doldu bir yolculuğa çıkmak isteyenler Mart ayında 98 TL^den başlayan Konya fırsatlarından yararlanabilirler. Eğer Konya'da yaşayan yakınlarınız varsa, Mart fırsatlarından yararlanarak onları da ziyaret edebilirsiniz. O zaman Konya yolcusu kalmasın! Şehre en uygun uçak biletleri burada!

Mart'ta gidiş dönüş 110 TL'nin altında 5 rota

3- İzmir'e gidiş dönüş her şey dahil 109 TL'den başlayan fırsatlar

Baharı ülkemizin en güzel ve popüler şehirlerinden İzmir'de karşılamaya hazır olun. Mart ayında şehre gidiş dönüş her şey dahil 110 TL'den başlayan cazip fırsatlarla uçmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik bu ay İzmir Avrupa Caz Festivali ve Uluslararası Kukla Günleri gibi çok sayıda etkinlik düzenleniyor. İzmir'de Karşıyaka, Bornova ve Balçova gibi şehrin hareketli yerlerinde dolaşmak veya Çeşme ve Karaburun'da şehre kısa bir mola vermek isterseniz, İzmir uçak bileti fırsatlarına göz atın!

Mart'ta gidiş dönüş 110 TL'nin altında 5 rota

4- Samsun'a gidiş dönüş her şey dahil 101 TL'den itibaren

Bu defa Akdeniz ve Ege'den biraz uzaklaşmak isteyenler baharı Karadeniz'in pidesiyle meşhur şehri Samsun'da selamlayabilirler. Atatürk'ün anısını yaşatan birçok farklı yer ve esere ev sahipliği yapan Samsun'da müze olarak ziyaret edilebilen Bandırma Vapuru, Samsun Kalesi ve Atatürk Parkı gibi yerleri de gezebilirsiniz. Mart ayı sona ermeden 101 TL'den başlayan uçuş avantajlarından yararlanmak için hemen Samsun uçak biletlerini karşılaştırın.

Mart'ta gidiş dönüş 110 TL'nin altında 5 rota

5- Başkent Ankara'ya gidiş dönüş her şey dahil 104 TL'den itibaren

Mart ayında rotasını başkente çevirecekler için de çok cazip ve avantajlı fırsatlar var. Anıtkabir, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi ve Kuğulu Park gibi görülecek yerleriyle ziyaretçileri çeken şehre Mart ayında tek kişi gidiş dönüş her şey dahil 104 TL'den başlayan cazip fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Sevdikleriyle bilikte eğlenmek isteyenler için ise Ankara'da bu dönemde çok sayıda konser ve etkinlik var. Mart ayında başkente uçarak tüm bu yerleri görmek, konserlerde eğlenmek ve Ankara lezzetlerini yerinde denemek isteyenler, güncel Ankara fırsatlarına göz atmak ve biletinizi satın almak için tıklayın.

Mart'ta gidiş dönüş 110 TL'nin altında 5 rota

Murat Ekinay
733 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.