Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Kredi kullanırken sık yapılan 6 hata

Kredi kullanırken sık yapılan 6 hata

Ev, araba satın alırken ya da acil ihtiyaçlarımız için kredi kullanmak kurtarıcı olabiliyor. Ancak kredi kullanırken dikkat etmediğiniz ufak detaylar bazen kredi notunuzun düşmesine ya da daha fazla ödeme yapmanıza yol açabilir. Bize sıkça gelen sorular üzerinden bir derleme yaptık ve kredi kullanırken yapılan yanlışları listeledik. İşte kredi kullanırken sıkça yapılan 6 hata...

Borç ödemenin 7 adımı

Borç ödemenin 7 adımı

Kredi, kredi kartı ya da yakınlarına borcu olan ve bir an önce bu sarmaldan kurtulmanın yollarını arayanlardan biri misiniz? Borç ödemenin 7 adımıyla bu yükten kurtulabilirsiniz. Size sunduğumuz önerilere göz atıp, borç ödeme konusunda kendi planınızı hazırlayabilirsiniz. Peki ama nasıl?

40 TL’den başlayan Ekim fırsatları

40 TL’den başlayan Ekim fırsatları

Soğuk havalar iyice bastırmadan son bir kaçamak yapmanın şimdi tam zamanı. Üstelik bu dönemde uygun fiyata uçak bileti ve otel bulmak çok daha kolay. İşte, Ekim ayında ülkemizden ve yurt dışından sadece 40 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceğiniz benzersiz rotalar…

Ekim’de 45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

Ekim’de 45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

Tatile doyamayanlar veya kış soğukları iyice bastırmadan bir yerlere kaçmak isteyenler için Ekim ayında birbirinden cazip fırsatlar var. İşte, kısa hafta sonu tatillerini değerlendirirken uçabileceğiniz yerlerden bazıları…

Seyahate daha çok para ayırmak için 6 harika yol

Seyahate daha çok para ayırmak için 6 harika yol

Hepimiz daha fazla seyahat etmek ve yeni yerler görmek istiyoruz. Ancak aylık sabit giderler ve beklenmedik anlarda çıkan masraflar nedeniyle seyahat için kaynak yaratmak zorlaşabiliyor. Uçak bileti, konaklama ve diğer ihtiyaçlarınız için daha fazla para ayırmak isterseniz, bu 6 taktik tam size göre.

ING'den günde 30 TL'ye 30.000 TL kredi

ING'den günde 30 TL'ye 30.000 TL kredi

ING Bank tüm ihtiyaçlarınız için Kişiye Özel Faiz Oranlı kredi kampanyasına devam ediyor. %1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu kampanyada günde 30 TL aylık 890 TL taksitle 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu yüksek olanlar, dilerlerse ödemelere 2018 yılında da başlayabilir.

Yurt dışında ucuza tatil için 5 harika ülke

Yurt dışında ucuza tatil için 5 harika ülke

Yurt dışına çıkıp farklı ülkeler görmek istiyor ama bu arada neredeyse küçük bir servet harcamaktan çekiniyor musunuz? O zaman iyi bir haberimiz var! Başta kulağa biraz zor gibi gelse de hem ülkemizin dışında farklı ülkeleri görerek yepyeni deneyimler yaşayabilir hem de bunu yaparken bütçenizi zorlamadan tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğu muhteşem güzelliklerini keşfederken fazla para harcamadan gezebileceğiniz yerler nereler?

Her uçuştan önce yapmanız gereken 7 şey

Her uçuştan önce yapmanız gereken 7 şey

Havalimanında fazla sıra beklememek, uçakta en iyi koltuğu seçmek veya bir üst sınıfa geçerek çok daha rahat ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmak için bu önerilere mutlaka bir göz atın.

ING'den Kredim Sonsuz

ING'den Kredim Sonsuz

ING Bank ihtiyaç kredisinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Kredim Sonsuz ile krediye bir kere başvurarak, size tanımlanan limitin tamamını ya da dilediğiniz kadar tutarını ilk seferde kullanabilir ve geri ödedikçe tekrar tekrar kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi limitinize varsa destek hesap ve kredi kartı limitlerinizi de ekleyerek ihtiyaç kredisi limitinizi yükseltebilirsiniz.Kredim Sonsuz ihtiyaç kredisi limiti, 48 aya varan vadelerle 60.000 TL’ye kadar tutarla sınırlı olmak üzere tanımlanabiliyor. Peki 48 ay vade ve 60.000 TL’ye kadar limitli ‘Kredim Sonsuz’ nasıl çalışır?

x