Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Türkiye'de ucuza tatil yapılabilecek 8 yer

Türkiye'de ucuza tatil yapılabilecek 8 yer

Yaz ayları gelince herkesi bir tatil telaşı alıyor. Ama tatil bütçesi de önemli. 5 yıldızlı otel tatili her bütçeye ya da her zevke uygun değil. Daha küçük yeme içmenin, konaklamanın daha ucuz olduğu yerlerde tatil yapmak isteyenler de var. İşte size Türkiye’den ucuz tatil yapabileceğiniz 8 şahane yer.

Günde sadece 40 TL'ye keşfedebileceğiniz 5 ülke

Günde sadece 40 TL'ye keşfedebileceğiniz 5 ülke

Yurt dışında tatil gitgide artan döviz kurları nedeniyle çok masraflı olabiliyor. Ancak neredeyse küçük bir servet harcamadan gezip görebileceğiniz yerler de var. Türk Lirası'nın fazlasıyla değerli olduğu bu ülkelerde günde sadece 40- 50 TL arasında harcayarak rahatlıkla tatil yapabilirsiniz.

Türk Lirası'nın değerli olduğu ülkeler

Türk Lirası'nın değerli olduğu ülkeler

Euro, dolar, sterlin gibi para birimlerinin kullanıldığı ülkelere gittiğimizde harcarken zorlanıyoruz. Hatta 5-10 Euro dediğimiz tutarın ciddi rakamlar ifade ettiğine tanık oluyoruz. Bir de TL karşılığında neredeyse bir tomar para alabileceğiniz ülkeler var. Özellikle Asya ve Afrika’da bazı ülkeler var ki, 100 TL ile neredeyse bir tomar para alabiliyorsunuz. Bakın Türk Lirası hangi ülkelerin paraları karşısında değerli.

Gençler için en iyi 5 vizesiz ülke

Gençler için en iyi 5 vizesiz ülke

Gençler ve kendini genç hisseden gezginler için yurt dışına çıkmak hem son derece heyecan verici hem de uzun süren vize işlemleri nedeniyle biraz zorlayıcı bir iş. Ancak ülkemizin dışında tatil yaparken tüm bu yorucu işlemlerle uğraşmak istemeyenlere iyi haberlerimiz var. Evrak toplamadan ve uzun kuyruklar beklemeden sadece bavulunuzu alıp yollara düşebileceğiniz bu rotalara göz atabilir ve tatil planlarına başlayabilirsiniz.

Bu yaz nereye gitmeli (2017)

Bu yaz nereye gitmeli (2017)

Yaza girdik pek çok kişi tatilini şimdiden programladı ya da karar vermeye çalışıyor. Bu yaz tatili için hala nereye gideceğine karar veremediyseniz bu yazı tam size göre. İşte Türkiye’nin en popüler tatil yörelerinin artıları ve eksileriyle değerlendirmesi...

71 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

71 TL'den başlayan son dakika bayram fırsatları

Ramazan Bayramı'nda bir yerlere kaçmak istiyor ama bu dönemde artan uçak bileti fiyatlarından çekiniyorsanız elinizi çabuk tutmanın tam zamanı! Başkent Ankara'ya veya İzmir, Bodrum, Kayseri ve Denizli gibi yurdumuzun cennet köşelerine her şey dahil 71 TL'den başlayan fırsatlarla uçabilirsiniz.

Ukrayna'ya pasaportsuz seyahat başladı

Ukrayna'ya pasaportsuz seyahat başladı

Türk vatandaşları Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs’tan sonra Ukrayna’yı da pasaportsuz seyahat edebilecekler. İki ülke arasında Mayıs ayında yapılan anlaşmalardan sonra 1 Haziran’dan itibaren pasaportsuz geçişlere de izin verilmeye başlandı. Ukrayna’yı pasaportunuz olmadan TC kimlik kartınızla 90 güne kadar turistik amaçlı ziyaret edebilirsiniz.

ABank'tan %1,20 faizle Bahar Kredisi

ABank'tan %1,20 faizle Bahar Kredisi

Hayallerinizi ABank Bahar Kredisi kampanyasıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm vade ve tutarlarda %1,20 faiz oranıyla kredi kullanabileceğiniz ABank Bahar Kredisi kampanyası için artık şubeye gitmenize gerek yok. Örneğin aylık 870 TL’ye 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

69 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

69 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

Kurban Bayramı'nda bir yerlere kaçmanın hayalini kuranlar, biletinizi almanın şimdi tam zamanı! Üstelik bu yıl yazın son günlerine denk gelen bayramda aşırı sıcaklara maruz kalmadan, son derece keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanına ve yurt dışına sadece 69 TL'den başlayan bayram fırsatlarını yakalamak için acele edin.

x