Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
38 TL’den başlayan Ocak fırsatları

38 TL’den başlayan Ocak fırsatları

Yeni yılda daha fazla gezmeye ve yepyeni güzellikleri keşfetmeye ne dersiniz? Ocak ayında ülkemizin popüler noktalarına ve vizesiz ziyaret edebileceğiniz harika yerlere sadece 38 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalamak için acele edin.

Kredi kullanırken sık yapılan 6 hata

Kredi kullanırken sık yapılan 6 hata

Ev, araba satın alırken ya da acil ihtiyaçlarımız için kredi kullanmak kurtarıcı olabiliyor. Ancak kredi kullanırken dikkat etmediğiniz ufak detaylar bazen kredi notunuzun düşmesine ya da daha fazla ödeme yapmanıza yol açabilir. Bize sıkça gelen sorular üzerinden bir derleme yaptık ve kredi kullanırken yapılan yanlışları listeledik. İşte kredi kullanırken sıkça yapılan 6 hata...

Tüm Türkiye’ye 59 TL’den başlayan fırsatlar

Tüm Türkiye’ye 59 TL’den başlayan fırsatlar

İzmir, Trabzon, Antalya, Adana, Ankara ve yurdumuzun diğer benzersiz şehirlerine her şey dahil 59 TL’den başlayan cazip fiyatlarla uçmak için acele edin! Türk Hava Yolları’nın iç hat uçuşlarında geçerli avantajlı kampanyadan yararlanmak için biletinizi 31 Aralık’a kadar Enuygun.com üzerinden satın alabilir, 1 Mart – 3 Haziran 2018 tarihleri arasında seyahat edebilirsiniz.

Hem ucuz hem de vizesiz 6 şehir

Hem ucuz hem de vizesiz 6 şehir

Vize almak hem masraflı hem de uğraştırcı bir işlem olduğu için yurt dışı seyahatlerimizde önceliğimiz vizesiz rotalar oluyor. Türk vatandaşlarından vize istemeyen bazı ülkeler turistler için oldukça da ekonomik. Yeme, içme ulaşım için fazla para harcamayacağınız hem de gezmekten hoşlanacağınız vizesiz 5 şehir...

Kredi başvurusu reddedilince yapılması gerekenler

Kredi başvurusu reddedilince yapılması gerekenler

İhtiyacımız olan nakde hızlı ulaşmanın en kolay yollarından biridir kredi. Notunuz iyi ve geliriniz de uygunsa, bankalar bu konuda çok yapıcı davranır. Ancak notunuz düşük ve borç yükünüz fazlaysa aynı sonuçla karşılaşmayabilirsiniz. Eğer siz de kredi başvurusu reddedilenlerden iseniz vereceğimiz önerilere göz atın.

Kart puanlarınız silinmeden hemen ENCoin'e çevirin!

Kart puanlarınız silinmeden hemen ENCoin'e çevirin!

Kredi ve banka kartında biriken puanlarınızı yıl sonunda silinmeden uçak biletine çevirmeye ne dersiniz? Şimdi kartınızdaki puanları kolayca ENCoin olarak Enuygun hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz zaman uçak bileti satın alırken kullanabilirsiniz.

Seyahate daha çok para ayırmak için 6 harika yol

Seyahate daha çok para ayırmak için 6 harika yol

Hepimiz daha fazla seyahat etmek ve yeni yerler görmek istiyoruz. Ancak aylık sabit giderler ve beklenmedik anlarda çıkan masraflar nedeniyle seyahat için kaynak yaratmak zorlaşabiliyor. Uçak bileti, konaklama ve diğer ihtiyaçlarınız için daha fazla para ayırmak isterseniz, bu 6 taktik tam size göre.

ING'den Kredim Sonsuz

ING'den Kredim Sonsuz

ING Bank ihtiyaç kredisinde yepyeni bir dönem başlatıyor. Kredim Sonsuz ile krediye bir kere başvurarak, size tanımlanan limitin tamamını ya da dilediğiniz kadar tutarını ilk seferde kullanabilir ve geri ödedikçe tekrar tekrar kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu kredi limitinize varsa destek hesap ve kredi kartı limitlerinizi de ekleyerek ihtiyaç kredisi limitinizi yükseltebilirsiniz.Kredim Sonsuz ihtiyaç kredisi limiti, 48 aya varan vadelerle 60.000 TL’ye kadar tutarla sınırlı olmak üzere tanımlanabiliyor. Peki 48 ay vade ve 60.000 TL’ye kadar limitli ‘Kredim Sonsuz’ nasıl çalışır?

Bavul hazırlığı için çok bilinmeyen 5 tüyo

Bavul hazırlığı için çok bilinmeyen 5 tüyo

Fazla bagaj ücreti ödemeden daha çok eşya almak ve seyahat sırasında elektronik cihazlarını kolayca şarj etmek isteyenler için çok fazla bilinmeyen ipuçlarını topladık.

x