Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşım geldiği gibi bitiyor diyenlerden misiniz? Öyleyse ya gelir gider dengenizde sorun var ya da harcamalarınızı doğru yapamıyorsunuz. Eğer maaşınız yattıktan bir kaç saat içerisinde sağ sola ödemeler yapıp nakit çekecek kadar bile para elinize kalmıyorsa bu yazıyı iyi okuyun. Aşağıda vereceğimiz önerilere göz atarak ve iyi bir plan yaparak bu çıkmazdan kurtulabilirsiniz.

40 TL’den başlayan Ekim fırsatları

40 TL’den başlayan Ekim fırsatları

Soğuk havalar iyice bastırmadan son bir kaçamak yapmanın şimdi tam zamanı. Üstelik bu dönemde uygun fiyata uçak bileti ve otel bulmak çok daha kolay. İşte, Ekim ayında ülkemizden ve yurt dışından sadece 40 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceğiniz benzersiz rotalar…

Avrupa'da sonbaharda vizesiz gidilebilecek yerler

Avrupa'da sonbaharda vizesiz gidilebilecek yerler

Sonbahar ne sıcak ne de soğuk olmayan havasıyla yeni yerler keşfetmek isteyenleri için çok ideal bir aydır. Ekim ayı biraz soğuyabilir ancak özellikle Eylül ayı Avrupa’nın genelinde sıcak geçer. Sizler için Avrupa’da sonbaharda vizesiz gezilebilecek yerlerden rotalar seçtik. Bu mevsimde çok da hoşlanacağınız vize derdi olmayan genel olarak yeme içme fiyatlarının uygun olduğu bu ülkelere göz atmaya ne dersiniz?

Yurt dışında ucuza tatil için 5 harika ülke

Yurt dışında ucuza tatil için 5 harika ülke

Yurt dışına çıkıp farklı ülkeler görmek istiyor ama bu arada neredeyse küçük bir servet harcamaktan çekiniyor musunuz? O zaman iyi bir haberimiz var! Başta kulağa biraz zor gibi gelse de hem ülkemizin dışında farklı ülkeleri görerek yepyeni deneyimler yaşayabilir hem de bunu yaparken bütçenizi zorlamadan tatilinizi tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğu muhteşem güzelliklerini keşfederken fazla para harcamadan gezebileceğiniz yerler nereler?

Ekim’de 45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

Ekim’de 45 TL’den başlayan hafta sonu fırsatları

Tatile doyamayanlar veya kış soğukları iyice bastırmadan bir yerlere kaçmak isteyenler için Ekim ayında birbirinden cazip fırsatlar var. İşte, kısa hafta sonu tatillerini değerlendirirken uçabileceğiniz yerlerden bazıları…

%0,99'dan başlayan Denizbank Bayram Kredisi

%0,99'dan başlayan Denizbank Bayram Kredisi

Bayramda bütçenizi zorladıysanız nakit sıkışıklığınızı, 15 Eylül’e kadar devam edecek düşük maliyetli Denizbank Bayram Kredisi kampanyasıyla çözebilirsiniz. %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu kampanya ile örneğin %0,99 faizle aylık 270 TL taksitle 12 ay vadeli 3.000 TL kredi alabilirsiniz. Bu kredinin toplam geri ödemesi ise sigorta primleri hariç 3.252 TL yapıyor.

62 TL’den başlayan Ağustos fırsatları

62 TL’den başlayan Ağustos fırsatları

Tatil için yılın en ideal dönemlerinden biri olan Ağustos’ta bayramı da fırsat bilerek bir yerlere kaçmaya ne dersiniz? Üstelik bu ay ülkemizde ve yurt dışında pek çok noktaya sadece 62 TL’den başlayan uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz. İşte, Ağustos ayında tatil çıkacakların yüzünü güldüren fırsatlar…

38 TL’den başlayan Eylül fırsatları

38 TL’den başlayan Eylül fırsatları

Sonbaharın habercisi Eylül ayı avantajlı uçuş fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Üstelik bazı yerlerde havalar yavaştan serinlemeye başlasa da güney kıyılarımızda halen sıcak güneşin ve denizin tadını çıkarmak mümkün. Eylül ayına özel sadece 38 TL’den başlayan fırsatlardan yararlanarak yurt içinde ve dışında pek çok noktaya uygun fiyatlarla uçmak için elinizi çabuk tutun.

Akbank'tan günde 10 TL'ye 10.000 TL direkt kredi

Akbank'tan günde 10 TL'ye 10.000 TL direkt kredi

Krediye ihtiyacınız var ve şubeye bile gitmeden paranın hızlıca hesabınıza yatmasını istiyorsanız Akbank Direkt Kredi’yi tercih edebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi onayı ile birlikte hemen krediyi hesabınıza aktarabilirsiniz. %1,45 faiz oranıyla kredi kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredi kampanyasında örneğin günde 10 TL’ye 10.000 TL kredi alabilirsiniz.

x