Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Uçak biletlerinde %50'ye varan efsane Cuma indirimleri

Uçak biletlerinde %50'ye varan efsane Cuma indirimleri

Tüm dünyayı kasıp kavuran Kasım ayına özel kampanyalar, bu sefer de hava yolu indirimlerini uçurdu! Ukrayna Havayolları ve Oman Air, Enuygun kullanıcılarına özel Avrupa, Amerika, Uzakdoğu, Asya kıtalarına %50’ye varan indirimlerle uçma fırsatı tanıyor. 23 Kasım Cuma günü başlayacak kampanyalı uçuşlardan bilet satın almak için acele edin.

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

63 TL'den başlayan Aralık fırsatları

Koca bir yılı daha deviriyoruz. 2018’e mini bir tatil kaçamağıyla son verme fikri kulağa hoş gelmiyor mu? Uçak bileti fiyatları da, otel fiyatları da ucuz. Belki Antalya’da kısa bir dinlenme molası, Antep’te yemek turu, Hatay’da kültür turu. 63 TL’den başlayan Aralık fırsatlarına göz atıp kendine rota çizmeye ne dersin?

İş Bankası'ndan günde 15 TL'ye 10.000 TL kredi

İş Bankası'ndan günde 15 TL'ye 10.000 TL kredi

Nakit ihtiyacı olanlar, son dönemlerde hem artan kredi faizlerinden hem de bankaların kredi onay süreçlerindeki sıkılaşmalardan oldukça etkilendi. Kredi kullanmak için uygun oran ile birlikte acaba hangi banka daha çok kredi onaylıyor sorusu da başvuru aşamasında önemli hale geldi. Kredi arayışınız var ise İş Bankası Sonbahar Kredisi’ne göz atabilirsiniz. Örneğin 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanmanın aylık taksit tutarı %2,60 faiz oranıyla 466 TL toplamda ise sigorta primi hariç 16.838 TL ödemeniz gerekir.

2019 yılı pasaport ücretleri

2019 yılı pasaport ücretleri

2019 yılı pasaport harç bedelleri belli oldu. Geçtiğimiz yıla göre %23,73 zamlanan pasaport alabilmek için 1 yıllık bedel defter ücretiyle birlikte 381,90 TL’ye yükseldi. 4 yıldan fazla süreli pasaport almak isteyenlerin 945 TL ödemesi gerekiyor.

Vize yerine kullanılması gereken 6 belge

Vize yerine kullanılması gereken 6 belge

Vizenin güvenlik ve kontrol için önemi malum, ama günümüzde seyahati fazlaca zorlaştıran bir unsur haline geldi. Ben de oturdum, aylar süren(!) çalışmaların ardından vize yerine kullanılabilecek 6 belge listeledim. İlgili makamların incelemesi için buradan sunuyorum. Ödüle, alkışa falan gerek yok, maksat vatandaşa hizmet!

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

Yeni yıla girerken nakde ihtiyacınız varsa İş Bankası, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale getirdiği Yeni Yıl Kredi kampanyasıyla çözüm sunuyor. Tüm vade ve koşullarda %2,60 faizli İş Bankası Yeni Yıl Kredisi’yle örneğin 36 ay vadeli aylık 466 TL taksitle 10.000 TL kredi alabilirsiniz.

Burçlara göre 2019 seyahat rehberi

Burçlara göre 2019 seyahat rehberi

Yeni bir yıla daha girdik. Pek çoğumuz yeni yılda bizi nelerin beklediğini merak ederiz. Bu durumda burç yorumlarına göz atmadan da duramayız. Seyahat programlarınızı yapmadan önce burçları nasıl bir yılın beklediğini merak edenler için Türkiye’nin ünlü astroloji danışmalarından Şenay Devi’nin kapısını çaldım. 3 yıl önce söyledikleri çıkmıştı, bakalım bu yıl için neler söylemiş…

Ayda 425 TL'ye 10.000 TL ING ihtiyaç kredisi

Ayda 425 TL'ye 10.000 TL ING ihtiyaç kredisi

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası ise özellikle kredi notu yüksek olanlar için en avantajlı kredi koşullarından birini sunuyor. 50.000 TL’ye kadar %2,09 faizle kredi kullanmak mümkün. Kredi notuna göre faiz oranı değişebilir. ING isteyenler için kredi ödemelerini 3 ay erteleme fırsatı da veriyor.

İş Bankası'ndan Kış Kredisi

İş Bankası'ndan Kış Kredisi

Yılın ilk günlerinde borçları kapatıp gelir gideri düzenlemek ve sizi zorlamayacak bir ödeme planı çıkarmak için nakde ihtiyacım var dediğinizi duyar gibiyim, gelin tüm vade ve tutarlarda %2,60 faiz oranıyla İş Bankası Kış Kredisi kampanyasına birlikte göz atalım.

x