Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Konutta 60 ay vade daha cazip

Konutta 60 ay vade daha cazip

Konut kredisi faiz oranları artınca düşük vadeli kredi kullanmak daha avantajlı hale geldi. Örneğin 60 ay vadeli 100.000 TL konut kredisinin toplam geri ödemesi %1,70 faiz oranıyla 165 bin TL olurken, aynı krediyi 120 ay vadeli alırsanız toplam geri ödemesi 245 bin TL’ye çıkıyor.

Eylül'de su çok güzel, gelsene!

Eylül'de su çok güzel, gelsene!

Kış geliyor denize girmeye doyamadım diyenlerdenseniz üzülmeyin. Uçak bileti ve otel fiyatlarının da ucuzladığı Eylül’de denize girebilecek şahane yerler var. E hadi daha ne bekliyorsunuz, kış gelmeden son günlerin tadını çıkarın…

Bir anda valiz toplatacak 10 film

Bir anda valiz toplatacak 10 film

Evet arkadaş! bir kitap okursun hayatın değişir ya, bir film izlersin, işte o zaman yaşadığın yer bile değişebilir! “buralardan gitmeliyim” diyenlere gelsin 10 film önerisi… -But first watch :)

ING'den ayda 606 TL'ye 15.000 TL kredi

ING'den ayda 606 TL'ye 15.000 TL kredi

ING Bank 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınız için %2,59 faizle kredi imkanı sunuyor. Örneğin aylık 606 TL taksitle 48 ay vadeli 15.000 TL kredi alabilirsiniz. Kampanyanın örnek ödeme planına göz atmak ister misiniz?

Konutta yeni indirim kampanyası

Konutta yeni indirim kampanyası

Konutta yeni bir kampanya daha başladı. Faizin %0,98’e kadar gerilediği kampanyada %10 peşinat yeterli olacak. 31 Ekim’e kadar sürecek yeni kampanyanın ayrıntıları ise şöyle…

Tatil bitmedi: Eylül favorileri

Tatil bitmedi: Eylül favorileri

Yaz tatili Temmuz ve Ağustos aylarında yapılır diyenlerdenseniz yanılıyorsunuz. Havanın ve suyun hala sıcak olduğu Eylül ayı özellikle kalabalık sevmeyenler için ideal bir tatil dönemi. Henüz tatile çıkmadıysanız ya da yaptığınız tatile ek olarak Eylül ayını da değerlendirmek isterseniz “Tatile iyi ki Eylül’de çıkmışım” dedirtecek önerilerimiz olacak.

Aileyle seyahat mi, yoksa arkadaşlarla seyahat mi?

Aileyle seyahat mi, yoksa arkadaşlarla seyahat mi?

Tabi ki ‘arkadaşlarla tatil’ dediğinizi duyar gibiyim! 20’li yaşlarda hepimiz arkadaşlarla seyahat etmeyi tercih ediyoruz çünkü biz özgürüz! -mü acaba? :) Aslında ikisi de doğru cevap. çünkü, İkisinin de kendine has avantajları ve dezavantajları var. Burada önemli olan, o an isteklerine hangisinin daha uygun olduğunu kestirebilmek. Hadi biraz bu konuyu irdeleyelim.

Instagram'da popüler olan 5 seyahat noktası

Instagram'da popüler olan 5 seyahat noktası

“En çok kullandığınız uygulama nedir?” diye sorsalar eminiz pek çoğunuz Instagram cevabını verir. Artık yaptığımız her şeyi anı anına Instagram’da paylaşıyor, o da olmadı #tbt yaparak anılarımızı yeniden canlandırıyoruz. Kim ne yapmış, nereye gitmiş, ne yemiş hepsinden haberdar oluyoruz. Hal böyle olunca, eskiden çok az kişinin gittiği yerler fotoğraf paylaşımlarının artmasıyla popülerlik kazanıyor. Hadi Instagram’la beraber yurtiçinde daha popüler hale gelen seyahat noktalarına göz atalım.

En uygun bayram kredileri

En uygun bayram kredileri

Bayram öncesi nakit ihtiyaçlarınız için bankaların bayram kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kampanya faiz oranları ay başından bu yana yukarı yönlü değişiyor. %2-%2,50 aralığında 48 ay vadeye kadar kredi kullanabileceğiniz kampanyalara bayram kredileri sayfamızda göz atmaya ne dersiniz?

x