Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Yeni yılı kutlamak için alternatif 5 rota

Yeni yılı kutlamak için alternatif 5 rota

2018 yeni umutlar ve seyahat planlarıyla birlikte geliyor. Tüm yılı eğlenerek ve heyecan verici maceralara atılarak geçirmek isterseniz, bu 5 rotadan birini seçin ve zaman kaybetmeden tatil planlarına başlayın.

Bir günde bin lezzet: Gaziantep!

Bir günde bin lezzet: Gaziantep!

Gaziantep gibi, yemekleri ve mutfak kültürü ile dünyaya nam salmış bir hazineye sahipken gidip görmemek, yemeklerini tatmamak olmaz. Uzun bir gezi planı yapmak zaman ve bütçe açısından şimdilik mümkün değilse, iyi planlanmış günübirlik bir gezi mükemmel bir başlangıç olabilir.

Beyrut’u görmek için 7 harika neden

Beyrut’u görmek için 7 harika neden

Lübnan’ın tarihi başkenti Beyrut özellikle kısa süreli yurt dışı kaçamakları için eşi bulunmaz bir yer! Şehrin zengin tarihini yansıtan yapıları, insanı içine çeken dar sokakları ve Lübnan mutfağının birbirinden nefis tatlarıyla ziyaretçilerin hayranlığını kazanan Beyrut’u görmek için geçerli nedenlerden bazılarını sıraladık.

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası'ndan Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası artık geleneksel hale getirdiği yeni yıl kredisi kampanyasıyla bu yıl da avantajlı koşullarda kredi imkanı sunuyor. %1,36’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabileceğiniz bu kredi kampanyasıyla örneğin %1,36 faiz oranıyla aylık 1.510 TL taksitle 48 ay vadeli 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Ya da belki %1,39 faizle 48 ay vadeli aylık 761 TL taksitle 25.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi'den %1,11 faizli konut kredisi

Yapı Kredi'den %1,11 faizli konut kredisi

Yeni yıla yeni ev satın almak isteyenler %1,11 faizli Yapı Kredi Konut Kredisi kampanyasından yararlanabilirler. Konut fiyatlarının özellikle İstanbul’da son 1 yıldır fazla yükselmediğine şahit olduk. Yeni ev fiyatları ise ister istemez inşaat maliyetlerinin artmasından dolayı yükselecektir. Bu yüzden yeni yılda yeni bir ev satın almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. %1,11 faizli Yapı Kredi Bankası konut kredisi kampanyasıyla örneğin aylık 1.512 TL taksitle 120 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz.

Son dakika yılbaşı fırsatları

Son dakika yılbaşı fırsatları

2018’e doğru geri sayım başladı! Yeni yılı farklı bir yerde karşılamak isteyenler, elinizi çabuk tutun. Bodrum, İzmir, Antalya ve Trabzon gibi ülkemizin en güzel rotalarına veya yurt dışına uçmak için son dakika fırsatlarını yakalayın.

Pegasus'tan Anadolu'ya 3 yeni hat

Pegasus'tan Anadolu'ya 3 yeni hat

Pegasus Havayolları 3 yeni hat ile Anadolu’dan İstanbul ve İzmir’e direkt uçuş imkanı sunuyor. Ocak ayında devreye girecek yeni rotalar ile İstanbul’dan Bingöl’e, İstanbul’dan Uşak’a ve İzmir’den Ağrı’ya direkt uçma imkanı olacak.

E-Devlet'ten E-haciz sorgulama

E-Devlet'ten E-haciz sorgulama

Artık onlarca işlemi yapabildiğimiz E-Devlet üzerinden artık tüm haciz işlemlerini de sorgulayabileceğiz. E-Devlet’in yeni işlemleri sayesinde banka hesaplarınıza e-haciz uygulanıp uygulanamadığını öğrenebileceksiniz.

İç hat yolcu sayısı 100 milyonu geçti

İç hat yolcu sayısı 100 milyonu geçti

Uçarak seyahat etmeye alıştık. Çok değil 10-15 sene öncesine kadar uçak yolculuğu lüks bir yolculuk şekli olarak kabul edilirdi ve herkes uçamazdı. Art arda açılan havalimanları, havayollarının promosyonlu kampanyaları da eklenince artık memleketine ya da tatile gitmenin en kolay yolcu uçak yolculuğu oldu.

x