Kısmi kapanmada bizi neler bekliyor?

13 Nisan 2021’de yapılan kabine toplantısı sonrasında alınan kararlara göre, Ramazan ayının ilk 2 haftası için kısmi kapanma önlemleri alındı. Yapılan açıklamada sokağa çıkma saatlerinde ve şehirler arası seyahatlerle ilgili değişiklikler yapıldı. Kısıtlamalar 14 Nisan 2021 tarihi itibarıyla geçerli olacak.

Devamını Gör

Türkiye’de yapabileceğin EN eğlenceli 10 aktivite

Türkiye’nin güzelliklerini eğlenceli ve adrenalin dolu bir aktiviteyle keşfetmek istiyorsan senin için Türkiye’de yapabileceğin en eğlenceli 10 aktiviteyi listeledim.

Devamını Gör

Kamp çantası hazırlama yolları

Son zamanlarda kampçılığa olan ilgi arttı; ücretli - ücretsiz kamp alanlarında konaklayanlar çoğaldı. Çoğu insan arabayla gitmeyi tercih etse de uçakla, motorla, otobüsle veya otostopla gitmek de mümkün. Bu yazı da aslında daha çok ikinci grup için geçerli. Sırtımızda tüm evimizi taşımamamız için neleri almak, neleri bırakmak gerekiyor? Kamp çantası nasıl daha verimli kullanılır? Hadi başlayalım…

Devamını Gör

Koronavirüs, COVID-19 Hakkında Bilgilendirme

Koronavirüs salgını nedeniyle neredeyse her gün yeni tedbirler açıklanıyor. Seyahatlerle ilgili alınan tedbirlerin son durumunu bu başlık altında özetliyoruz. Yazımızın içeriği günlük olarak değişiyor, o nedenle planlarınızdan hemen önce en güncel versiyonu ve aşağıdaki kaynakları yeniden kontrol etmenizi öneririz.

Devamını Gör