Dünyanın en zengin 10 ülkesi

Ülkelerin ekonomik anlamda büyüklüğünün göstergelerinden biri olan gayrisafi yurt içi hasıla sıralamasına göre dünyanın en zengin 10 ülkesi arasına nereler girdi dersiniz? İsviçre, Lüksemburg ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinin bulunduğu listede son yılların yükselen Körfez ülkeleri de var!

Devamını Gör

Türkiye'de tadabileceğiniz en lezzetli balık türleri

Ülkemiz kebaplardan salatalara, çorbalara ve tatlılara kadar birbirinden nefis tatların adresi. Üstelik aynı zamanda üç tarafı denizlerle çevrili olan yurdumuzda hepsi birbirinden lezzetli balıklar da yurdumuzun lezzet haritasında önemli bir yere sahip. Türkiye'de mutlaka tadına bakmanız gereken 7 balık hangisi ve nerelerde tadabilirsiniz biliyor musunuz?

Devamını Gör

En uygun oteller Enuygun.com'da!

Enuygun.com'un çok önem verdiğimiz bir servis başlığı "Seyahat". Refah seviyemiz arttıkça daha çok geziyor, dünyayı daha iyi tanımaya çalışıyoruz. Bu da her yıl on milyonlarca kişinin seyahat etmesi, uçak bileti alması, otellerde konaklaması anlamına geliyor. Biz de sizlerin en uygun fiyatla en çok yeri görebilmeniz için, karşılaştırma servislerimiz arasına bir süre önce Otel Karşılaştırmayı da kattık. Bu hafta içinde de Otel Karşılaştırma servisimizi güncelledik.

Devamını Gör

Sömestirde doğa tatili yapabileceğin yerler

Aylardır online eğitimle evlerine kapanan çocuklar 3 haftalık sömestir tatiline giriyor. Sen de ev, iş, online eğitim arasında sıkıştığını hissediyorsan, çocuklarla birlikte doğayla baş başa kalabileceğin bir tatile çıkabilirsin. Hadi gel, sömestirde kısa süreli soluklanabileceğin yerlere birlikte göz atalım.

Devamını Gör
x