Kuzey Amerika'ya çok avantajlı fiyatlarla uçun

muratekinay
İçindekiler

Biletini şimdi Enuygun.com'dan alanlar Lufthansa Havayolları ile Kuzey Amerika'nın en popüler şehirlerine çok avantajlı fiyatlarla uçuyor. New York, Washington, Detroit ve Houston gibi Amerika Birleşik Devletleri'nin en çok ziyaretçi çeken şehirlerini kapsayan kampanya ile biletinizi 12 Haziran'a kadar alarak 895 dolardan başlayan fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

New York ve Washington 895 dolardan 

Kampanya ile biletinizi şimdi alarak Detroit, New York, Washington ve Houstan'a 895 dolardan, Kanada'nın en gözde şehirlerinden Montreal ve Toronto'ya ise sadece 949 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. Cazip Kuzey Amerika fırsatlarından yararlanarak Philadelphia ve Şikago şehirlerine ise 995 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Business sınıfında da avantajlı uçun

Kampanya business sınıfında daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek isteyenler de çok avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyor. Business sınıf ayrıcalığı ile uçmak isteyenlerse New York, Washington ve Houston'a 1895 dolardan, Şikago, Detroit ve San Jose'ye 1995 dolardan başlayan cazip fiyatlardan yararlanabiliyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'nın en güzel şehirlerine avantajlı fiyatlarla uçma fırsatı için acele edin, biletinizi şimdi alın.

Satış dönemi:

12 Haziran'a kadar

Seyahat dönemi:

Premium Economy: 1 Haziran – 30 Haziran 2016 ve 1 Eylül – 31 Ekim 2016

Business Class: 1 Ağustos – 31 Ekim 2016

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar