Kriz söylentileri, doların uçuşu ve an be an güncellenen ekonomik değişimler, tasarruf dürtüsünü yükseltirken, kredi kartlarınızın bu konuda size yardımcı olabileceği ve günlük yaşam çözümlerinizi basitleştirebileceğini hatırlatalım istedik. 

Madde 1: Kredi Kartı gerçekten acil bir ihtiyaçta oradadır, siz limiti aşmadığınız, borcunuzu düzenli ödemeye aldığınız sürece.

Madde 2: Kredi kartı, "bize borç yiyen cebinden yer" sözünü hatırlatır, yani hatırlayın ve ödeyebileceğiniz kadar borçlanın.

Madde 3: Kredi kartı, harcamalarınızı görme, bölümleme alışkanlığı yaratır. Böylece ay sonunda, yeme-eğlence-kültür-sağlık-eğitim gibi alanlarda bölümlenmiş ve tasarruf edilebilir alanları gözlemleyebildiğiniz bir belge elinize ulaşır.

Madde 4: Hırsızlık vb. durumlarda, nakit paranızın kaybındansa, bankanızla iletişime geçerek, bloke ettiğiniz bir kartı kaybetmek evladır. 

Madde 5: Size otomotik ödeme imkanı tanır, pek çok bankanın bu konuda çeşitli kampanyaları olduğunu ve otomatik ödeme talimatlarının günümüzün baş döndürücü hızında, bizi türlü sıkıntıdan kurtardığını hatırlatalım!