Kredi karşılaştırması yaparken size sunulan hediyeleri de hesaba katıyor musunuz? Nakit para değerindeki bu hediyeler kredi masrafınızın bir kısmını size iade ederek ilave indirim imkânı sunuyor.


İhmale gelmez: Sizlere sunulan hediyeleri kredi karşılaştırmanıza dahil etmeyi ve sonrasında ise bankanızdan hediyenizi istemeyi unutmayın!

İşte bankaların hediyeli kredilerinden sizin için seçtiklerimiz:

Garanti Bankası Bonus Hediyeli Kredi

Garanti’den kredi kullanana bonus hediye… Garanti Bankası bu kredi ürünü ile maksimum 150 TL olmak üzere kullanılan kredi tutarının %1’ini bonus olarak kredi kartınıza ya da paramatik kartınıza yüklüyor.
10 bin TL kredide 100 TL; 15 bin TL kredide 150 TL kartınıza bonus olarak iade! Bu bonus tutarları,  10 bin TL 12 ay vadede ödeyeceğiniz kredinizin toplam masraf ve faiz tutarları üzerinden sizlere %8 indirim yapıldığı anlamına geliyor. 15 bin TL 12 ay vadede ise %7 indirim. Gözden kaçmamalı!
Bonus yüklemesi kredi kullanımınızı takip eden ayın ilk haftasında yapılıyor. Üstelik bonuslarınızı istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Süre kısıtlaması yok!

Garanti Bankası Altın Hediyeli Kredi

Bir yandan borçlanırken bir yandan da birikime başlama fikri kulağa hiç de fena gelmiyor! Hem de altınla… Garanti Bankası’nın sunduğu bu krediyi kullanırken adınıza açılacak vadesiz altın hesabınıza kullandığınız kredi tutarı ile orantılı olarak ve maksimum 250 TL karşılığında olmak üzere gram altın hediye ediliyor.
10 bin TL kredi kullanana 125 TL değerinde gram altın hesabınıza hediye! Bu hediye ile banka aslında 10 bin TL ve 12 ay vadede ödeyeceğiniz toplam faiz ve masrafların %8’ini size iade etmiş oluyor.

Dilerseniz altınınızı bozdurup hemen harcayabilir ya da geleceğiniz için gram gram altın biriktirmeye buradan başlayabilirsiniz
Acil ya da önemli ihtiyaçlarınız için diğer kredi seçeneklerini ise https://www.enuygun.com/kredi adresinden inceleyebilirsiniz.

Betül Sungurlu
454 Yazı
ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.
Yorumlar (1)