Konut sigortasında Beşi Bir Yerde Hizmet

filizkuntas
İçindekiler

Aksigortanın yeni konut poliçesinde sadece binanızı ve eşyalarınızı güvence altına almakla kalmıyorsunuz. Aynı zamanda Aksigorta’nın sektörde bir ilke imza atarak poliçe sahiplerine ücretsiz sunduğu Beşi Bir Yerde çok avantajlı Hediye Hizmetler Servisine de sahip oluyorsunuz.

  • 1. Avantajlı Diş paketi : Hizmet ağı içerisinde yer alan hekim ve kliniklerde yılda 1 kez diş taşı temizliği ve diş hekim muayenesi ve tek diş röntgen ücretsizdir. Bugün bu hizmetin bedeli yaklaşık 300-400 TL’dir.
  • 2. Diyetisyen Danışmanlık Hizmeti : Hizmet ağı içresindeki diyetisyenlerden ilk seans ücretsiz veya indirimli, diğer seanslar %30 indirimli faydalanabilirsiniz.
  • 3. Tüketici Koruma Tasarruf Planı: Hizmet ağı içinde yer alan avukatlardan her konuda ücretsiz veya indirimli görüş alabilirsiniz.
  • 4. Kuru Temizleme Hizmeti: Hizmet ağı içindeki kuru temizleme firmalarının vereceği tüm servislerden %25’e kadar varan oranlarla indirim alabilirsiniz.
  • 5. Halı Yıkama Hizmeti: Hizmet ağı içindeki halı yıkama firmalarının vereceği tüm servislerden %25’e varan oranlarla indirim alabilirsiniz.

Evinizde yangın çıkar, su baskını olursa

Aksigorta Konut Paket Sigortası sizin ve ailenizin canını, evinizi, eşyanızı, komşunuzu, çevrenizi hatta misafirinizi bile güvence altına alan bir poliçe. Konut Sigortası ile evinizi ve eşyalarınızı depreme, yangına, su baskınına, hırsızlığa, fırtınaya, sele, elektrik hasarlarına ve benzeri birçok riske karşı güvenceye alabilirsiniz. Binanızın yeniden inşası, boya-badana, 2.500 TL'ye kadar cam yenilemeleri ve ortak alan payları teminattan ödenir. 5 yaşından küçük televizyon, buzdolabı, çamaşır makinası hatta masaüstü bilgisayarınızda meydana gelebilecek fiziksel hasarlar ve elektrik akımına bağlı hasarlar yıllık 1.500 TL limite kadar ödenir.

Evinize hırsız girerse

Veya eve bir hırsız girse yükte hafif pahada ağır şeyleri toplasa gitse, bu risk de sigortanın kapsamında. Bunun yanında, sadece sizin hasarınızı değil, sizin komşuya vereceğiniz hasarı da öder. Boru patlayıp evinizi su bassa evinizin ve eşyalarınızın göreceği zararın bedeli en az 1000TL. En az bir 500TL de komşunuzun badanası boyası tutar. Bu sigorta, böyle bir durumda hem sizin, hem de komşunuzun zararını öder. Bu teminatlarla birlikte yılda 3 defa her seferinde 450 TL’ye kadar camcı, yine yılda üçer kez 450 TL ye kadar su ve elektrik tesisatı ve yine üç kez 450 TL'ye kadar çilingir hizmeti de ücretsiz olarak asistans hizmeti olarak sağlanır.

Ayrıca; oturduğunuz binadaki çatı, asansör, kazan dairesi gibi ortak alanlarda meydana gelen bir hasar sonucu sizin dairenize düşen payı, binanın dış cephe izolasyonundan kaynaklanan sıva veya boya kabarmaları ile pencere altlarından sızan suların vereceği zararları, evde meydana gelen bir kaza sonucu sizin ve ailenizin tedavi giderlerini de öder. Örneğin Med-Line tam teşekküllü ambulans hizmetinden ücretsiz istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Ödemelerinizi 9 taksite bölebilirsiniz

Aksigorta Konut Paket Sigortasını almaya karar verirseniz ödemelerinizi 9 taksitle yapacaksınız. Üstelik Aksigorta’dan kesintisiz yenilemelerinizde zorunlu tarifeler hariç ilk yıl %10, 2.yıl %20 3. yıl ise %30 indirim de kazanacaksınız. Poliçe ile tüm hizmetleri 444 27 27 Aksigorta Hizmet Merkezinden kolayca 7*24 alabilirsiniz. Poliçe priminizi öğrenmek ve poliçeye sahip olmak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım ve sizi Aksigorta Konut Paket Sigortası güvencesine alalım.

 

Uzman Yazarlar