Sömestrde doğa tatili yapabileceğin yerler

Aylardır online eğitimle evlerine kapanan çocuklar 3 haftalık sömestr tatiline giriyor. Sen de ev, iş, online eğitim arasında sıkıştığını hissediyorsan, çocuklarla birlikte doğayla baş başa kalabileceğin bir tatile çıkabilirsin. Hadi gel, sömestrde kısa süreli soluklanabileceğin yerlere birlikte göz atalım.

Devamını Gör

Eylülde denize girilebilecek 6 yer

Bu sene malum sebeplerden tatil sezonu da geç açıldı. Şanslıyız ki bu eylül, Ege ve Akdeniz sahillerinde havalar mevsim normallerinin üzerinde gideceğe benziyor. Denizin tadını çıkaramayanlar ve doyamayanlar bu yazı sizin için! Eylül ayında denize girilebilecek en güzel yerleri toparladım. Belki bir hafta sonu kaçamağının zamanı gelmiştir, ne dersin?

Devamını Gör

29 Ekim'de 1,5 gün izinle 5 günlük tatil fırsatı

2020 yılı hepimiz için yorucu geçti. Pandemi süreci, dünyadaki gelişmeler, her gün işittiğimiz bunaltıcı haberler ister istemez psikolojimizi bozdu. Bütün stresli haberleri bir kenara bırakıp seneyi güzel bir tatille kapatmaya ne dersin? Yılın son tatilinde 1,5 gün izin alarak 5 gün seyahat etmek mümkün. 28 Ekim Çarşamba yarım gün ve 30 Ekim Cuma günü izinlerini birleştirerek ister sonbaharın güzelliklerini keşfedebileceğin diyarlara istersen de son kez deniz keyfi yapabileceğin yerlere doğru yola çık. İşte sana tatil önerileri…

Devamını Gör

Sonbaharın keyfini çıkarabileceğin EN güzel 7 yer

Sonbahar, doğanın değişen renklerini görmek ve uzun yürüyüşlere çıkmak için harika bir mevsim. Hafta sonu ne yapacağına karar veremediysen, sonbaharın bu güzelliklerini kaçırmayacağın bir gezintinin hazırlıklarına şimdiden başla.

Devamını Gör
x