Gökçeada'da tatil yapmak için 12 cezbedici sebep

Ülkemizin en büyük adası olan Gökçeada, iyi korunmuş doğası ve sakin atmosferiyle özellikle şehrin kalabalığından kaçmak isteyenler için tam anlamıyla bir vaha gibi. Üstelik burayı sevmek için çok sayıda sebep sayabiliriz. Bakalım bu sebepler senin için yeterli olacak mı?

Devamını Gör

Türkiye'de sakin tatil yapılabilecek yerler

Yeni normalleşme adımlarını yavaş yavaş atmaya başlıyoruz. Evlere kapanmaktan bunalanlar, seyahat edebileceği günlerin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Tatil planlarını yapmaya başladıysan hemen belirtelim, bu yazın seyahat trendi daha sakin, doğayla çok daha iç içe olabileceğimiz adresler olacak. Hadi gel, Türkiye’de sakin tatil yapabileceğin yerlere birlikte göz atalım.

Devamını Gör

Eylül'de denize girilebilecek 6 yer

Artık havalar soğumaya başladı, 'Eylül ayına girdik sıcaklar bitti tatil de gitti' diye düşünmeyin. Güney bence en güzel günlerini yaşıyor. Eylül'de Akdeniz'de Ege'de denizin keyfi ise bir başka güzel oluyor. Sizin için Eylül ayında güzel bir deniz tatili yapabileceğiniz yerlerden öneriler seçtim. İşte benim favorilerim...

Devamını Gör

Kuzeyin Pamukkale'si Akkaya

İnsana pamuk tarlalarında yürüyormuş hissi bırakan Pamukkale’nin bir benzerinin Bolu’da da olduğunu biliyor muydun? Üstelik beyaz cennetin etrafı ormanlarla kaplı. Şimdilerde ise yağan karla tam bir pamuk tarlasını andırıyor.

Devamını Gör
x