Seyahat hayalleri kurmaya başladın mı?

Hepimiz çok özledik değil mi? Seyahat etmeyi, özgürce gezmeyi, koştur koştur da olsa planlar yapmayı, yeni yerler görmeyi, farklı lezzetler tatmayı. Üzülmeyin, o günler de gelecek. Biraz sabır, bu yaz güzel bir tatili hepimiz hak ettik. Kimimiz hastalığı geçirdik, bazılarımız aşı olduk ya da yakın zamanda olacağız. Umarım bir iki ay içerisinde hastalık geçen yaz olduğu gibi yine düşüş seyrine girecek. İyisi mi şimdiden hayallerini erteleme. Sana bu konuda yardımcı olayım…Karantina sonrası için seyahat hayalleri kurmak isteyenlere minik önerilerim var?

Devamını Gör

EN sevilen sokak lezzetleri

Öyle yemekler var ki bazen sadece onları tatmak için bile sokağa çıkmak istiyoruz. Ya da sahile, parka gittiğimizde dayanamayıp alıyoruz. Ülkemizde yüzlerce yıldır sokaklarda satılan, insanların çok sevdiği sayısız lezzet var. Hadi gelin, Türkiye’nin en güzel ve en sevilen sokak lezzetlerine birlikte göz atalım.

Devamını Gör

Bayram için tatil önerileri

Bayram tatili yaklaşıyor malum tatil 3 gün olunca yakın yerlere kaçmak daha iyi bir fikir gibi geliyor insana. Hafta sonu tatiliyle birleştirip 5 günlük bir kaçamak da yapabilirsiniz. Sizlere bu kez alternatif tatil rotalarını anlatmak istedik. Yakınlarda nerelere gidebilirim diyorsanız, biraz da değişik yerler görmek istiyorsanız önerilerimize göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bir küçük hatırlatma konaklama sorunu yaşamak istemiyorsanız otel rezervasyonlarınızı şimdiden yapın, bayram tatilinde turistik yerlerin kalabalık olacağını söyleyebiliriz.

Devamını Gör

Bayram tatili için gizli kalmış cennetler

Bayram tatili bu yıl hafta sonuna denk geldiği için kısa sürecek. Haliyle izin birleştirmeyenler de kısa süreli kaçamakların planını yapıyor. Birkaç günlüğüne hem yakın hem de daha önce gitmediğiniz yerlere gitmeye ne dersiniz? Üstelik önerilerim, İstanbul ve Ankara gibi şehirlere birkaç saat mesafede.

Devamını Gör