55 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

55 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

9 günlük Kurban Bayramı tatilinde memleketinize ya da deniz kıyısı bir yerlere gitmek istiyorsanız acele edin. Hala bayrama yakın tarihlerde 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti bulmak mümkün.

Interbus nedir?

Interbus nedir?

Interbus gençlerin Avrupa’yı tanımaları amacıyla karayolu kullanılarak kısa sürede birçok ülke ve şehir görmelerini sağlayan bir programdır.

Mil puan nedir?

Mil puan nedir?

Mil puan, anlaşmalı kurumlarca oluşturulan kredi kartlarının harcama yapıldıkça biriken ve havayollarının kendilerine ait mil kartlarının bilet aldıkça kazandırdığı uçuş puanlarıdır. Mil puanlarıyla istenilen havayoluyla, istenilen yere puan tutarı kadar ücretsiz bilet alınabilir. Puan ile bilet alma işlemleri ilgili kartın bankası veya firması üzerinden alınabilir.

Fiyat alarmı iptal edilebilir mi?

Fiyat alarmı iptal edilebilir mi?

Fiyat alarmınızı oluşturduktan sonra isterseniz Enuygun'a üye olarak fiyat alarmı ve bilet bilgilerinize üyelik hesabınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız uygun fiyatlı bileti bulduğunuzda ise Enuygun hesabınızdan önceden oluşturduğunuz alarmı iptal edebilirsiniz. Üye olmadan kurulan alarmları silmek için önce üye olmanız gerektiğini unutmayın.

Fiyat alarmı nedir ve nasıl çalışıyor?

Fiyat alarmı nedir ve nasıl çalışıyor?

Enuygun'da fiyat alarmı oluşturmak çok kolay! 1- Önce uçak bileti satın almak istediğiniz destinasyon, tarih ve yolcu bilgilerini girerek arama yapın. 2- Daha sonra uçuşların listelendiği ekranda sol menüde yer alan 'Fiyat Alarmı Oluştur’a tıklayın.

Yurt dışı için hangi tarihlerde ucuz bilet bulunabilir?

Yurt dışı için hangi tarihlerde ucuz bilet bulunabilir?

Ucuz uçak bileti bir yurt dışı seyahatinin olmazsa olmazı. Zaten otel parası, yemek parası derken iyi bir miktar para harcayacağımız için tasarruf yapabileceğimiz kalemlerde fırsatları iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Yurt dışı seyahatinin zamanlaması da ucuz uçak bileti bulabilmemiz için birincil derecede önem taşıyor.

Yabancı ülkelere ucuz bilet bulma yolları

Yabancı ülkelere ucuz bilet bulma yolları

Seyahat etmeyi sevenler bilir bir yurt dışı seyahatinde en çok para yol masrafları ve kalacak yere harcanır. Seyahat masraflarından tasarruf ederek ucuza seyahat etmek istiyorsanız bu ikisinde en uygun seçenekleri gözden geçirmeli ve bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Hesaplı seyahat etme ipuçları

Hesaplı seyahat etme ipuçları

Aynı uçakta yan koltukta oturan yolcu ile aynı parayı ödemiyorsunuz. Muhtemelen oteldeki yan odada kalan kişi ile de aynı parayı ödemiyorsunuz. Aynı seyahati herkes farklı fiyatlara yapıyor. En hesaplı seyahati yapanlardan birisi olduğumu düşünüyorum. Uçak biletinden, otel fiyatlarına, yiyeceğim yemeğe kadar detaylı bir araştırma yapmadan seyahate çıkmıyorum.

Charter uçuş nedir nasıl bulunur?

Charter uçuş nedir nasıl bulunur?

Charter uçuş seyahat acentesinin uçağı kiralayarak sefer yapması anlamına gelir. Genelde seferler tarifeli uçuşlara göre daha ucuz olduğu için ucuz uçak anlamına da gelir. Charter demek aslında özel sefer demektir. Seyahat acenteleri özellikle tatil döneminin yoğun olduğu zamanlarda uçak kiralayarak charter seferi oluşturabilir. Bu uçuşlar 1 aydan fazla sürmez ve 2 uçuş noktasından başka yere de yapılmaz. Genelde tarifeli seferlerin yoğun olduğu dönemlerde tercih edilir.

x