Aktarmalı uçuş nedir, hangi hallerde aktarmalı uçulur?

Aktarmalı uçuş nedir, hangi hallerde aktarmalı uçulur?

Bazı destinasyonlara direkt uçuş imkanı sunmayan hava alanları, aktarmalı uçuş hakkında yolcuların kafasının karışmasına neden olmaktadır. Oysaki aktarmalı uçuş da tıpkı diğer uçuş kurallarında olduğu gibi dikkat edilmesi gereken ufak önlemlerle keyifli bir sürece dönüştürülebilir.

First Class nedir?

First Class nedir?

Bir otel odasında seyahat ediyormuşsunuz izlenimini sadece First Class uçuş tarifesi ile yaşayabilirsiniz. Her hava yolunun farklı içerikler sunduğu özel bir uçuş deneyimi olan First Class uçuşlar, ayrıcalıklı yolcuların her türlü ihtiyacına cevap verebilecek nitelikteki hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Economy Class nedir?

Economy Class nedir?

Economy Class, hava yolları arasında en fazla kontenjana sahip olan uçuş sınıfıdır. Daha ekonomik fiyatlarla uçuş yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu sınıf, kampanyalı ve promosyonlu uçak biletlerinin olduğu grubu kapsamakta.

Business Class nedir?

Business Class nedir?

Her havayolunun amacı, yolcularına benzersiz bir uçuş deneyimi yaşatmaktır. Fakat farklı bir fiyat tarifesine tabii olarak Business Class ayrıcalığını yaşamak isteyen yolcuları çok daha özel anların beklediği ortadadır. Hava alanına giriş anından yolculuğun sonlanacağı ana kadar sunulan hizmetler bütününü kapsayan Business Class, özel ikramlar ve hizmetler çerçevesinde kaliteli uçuşun adresi konumunda oluyor.

x