Bayram için ucuz uçak bileti

Bayram tatilini Güney'de ya da memleketinde geçirmek isteyenler, uçak biletinizi almak için acele edin. 19 Ağustos'ta başlayan Ramazan Bayramı için Arife günü bile uygun fiyata uçak bileti bulabilirsiniz.

Devamını Gör

Pegasus'tan indirimli otopark hizmeti

Pegasus Havayolları otomobiliyle havaalanına gelen yolcular için kolaylık sağlıyor. Pegasus yolcuları İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanlarında indirimli otopark hizmetinden yararlanabilirler.

Devamını Gör

THY'den 49 TL'ye kış kampanyası

THY’den şimdi bilet alın, kışın tüm Türkiye’ye her şey dahil 49 TL’ye uçun. Kışın ucuza uçmak istiyorsanız biletinizi 22 Temmuz’a kadar almanız gerekli.THY kışın ilk kampanyasını başlattı. Buna göre 16 Temmuz -22 Temmuz tarihleri arasında tüm Türkiye’ye 1 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz. Vergiler dahil bilet fiyatları 49 TL'den satışta.

Devamını Gör

SunExprees'ten 39,99 TL'ye kış kampanyası

Yaza göre kış aylarını daha az yoğunlukla geçiren uçak bileti firmaları kampanyalarla cazip uçuş fırsatları sunuyor. THY ve Pegasus’un kampanyasından sonra şimdi de SunExpress yurt içinde tek yön her şey dahil 39,99 TL’ye bilet kampanyası başlattı. 17 Kasım’a kadar bilet alanlar 1 Aralık 2013 ile 15 Ocak 2014 tarihleri arasında kampanyalı fiyatlardan bilet satın alabilecekler.

Devamını Gör