THY'den 49 TL'ye kış kampanyası

THY’den şimdi bilet alın, kışın tüm Türkiye’ye her şey dahil 49 TL’ye uçun. Kışın ucuza uçmak istiyorsanız biletinizi 22 Temmuz’a kadar almanız gerekli.THY kışın ilk kampanyasını başlattı. Buna göre 16 Temmuz -22 Temmuz tarihleri arasında tüm Türkiye’ye 1 TL’den başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz. Vergiler dahil bilet fiyatları 49 TL'den satışta.

Devamını Gör

SunExprees'ten 39,99 TL'ye kış kampanyası

Yaza göre kış aylarını daha az yoğunlukla geçiren uçak bileti firmaları kampanyalarla cazip uçuş fırsatları sunuyor. THY ve Pegasus’un kampanyasından sonra şimdi de SunExpress yurt içinde tek yön her şey dahil 39,99 TL’ye bilet kampanyası başlattı. 17 Kasım’a kadar bilet alanlar 1 Aralık 2013 ile 15 Ocak 2014 tarihleri arasında kampanyalı fiyatlardan bilet satın alabilecekler.

Devamını Gör

THY ile 99 Euro'ya Balkanları keşfedin

Türk Hava Yolları, Balkan ülkelerine yönelik çok avantajlı bir kampanya başlattı. 27 Eylül’e kadar bilet alımlarında geçerli bu kampanya ile İstanbul’dan Ljubljana, Belgrad, Tiran, Kişinev, Köstence, Sofya, Bükreş ve Podgorica’ya gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Devamını Gör

Pegasus 49,99 Euro'ya Saraybosna'ya uçuyor

Pegasus Havayolları yurtdışına yeni bir uçuş noktası daha ekledi. Saraybosna’ya 28 Şubat’tan itibaren 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Devamını Gör
x