Seul'e %35 indirimle uçun

Seul'e %35 indirimle uçun

Kore Havayolları Güney Kore'nin başkenti Seul'e İstanbul'dan yapılacak uçuşlarda %35 indirim yaptı. Buna göre İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yapılacak uçuş bilet fiyatları 629 dolardan başlıyor.

Yılbaşı uçak bileti promosyonlarını kaçırmayın

Yılbaşı uçak bileti promosyonlarını kaçırmayın

Yeni yıla farklı bir şehirde, eşin dostun yanında ya da güzel bir otelde girmeye ne dersiniz? Yılın son tatilinin planlarını şimdiden yapmaya başlarsanız uygun fiyata uçak biletleri satın alabilirsiniz. Üstelik bu yıl, yılbaşı tatili Perşembe gününe denk geliyor. Cuma günü de izin alarak 4 günlük bir tatil de yapabilirsiniz. Pek çok işyeri 31 Aralık Çarşamba günü mesaiyi erken bitiriyor. O yüzden Çarşamba öğleden sonra uçakla bir yerlere gidebilirsiniz. Bodrum, Antalya, İzmir, Kıbrıs hatta eş dost ziyaretine gitmek isteyenler için Trabzon biletlerine göz attım. Gerçekten uygun fiyata biletler var.

Uçak biletlerinde Ramazan kampanyaları

Uçak biletlerinde Ramazan kampanyaları

Toplum olarak büyüklerimizi ziyaret etmeye, akrabalarla görüşmeye ve aile bağlarını olabildiğince sıkı tutmaya özen gösteriyoruz. Manevi değerlerin en yoğun yaşandığı aylardan biri olan Ramazan ayında akrabalarını ziyaret etmek isteyen, memleketine gitmek isteyen fakat uçak bileti fiyatlarını dert edenlere müjde! Hava yolu firmaları bu aya özel kampanyalar düzenlemeye başladı.

Pegasus'tan Yeni Yıl kampanyası

Pegasus'tan Yeni Yıl kampanyası

Pegasus Havayolları 16 Aralık’a kadar bilet atın alanlara 2 Ocak – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında yurt içinde 39,99 TL, yurtdışında ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla kampanya düzenledi. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu kampanya ile önümüzdeki yıl yurt içi, Kıbrıs ya da yurtdışına çok uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.

THY'den Balkan kampanyası

THY'den Balkan kampanyası

THY, Balkan ülkelerine yönelik bir kampanya başlattı. Buna göre Balkan şehirlerinden Belgrad, Bükreş, Saraybosna, Tiran, Üsküp, Priştine, Zagreb, Köstence, Sofya, Tiflis, Batum, Donetsk, Gence, Kişinev, Ljubljana, Podgorica, Nahçıvan, Lviv, Simferepol’a her şey dahil gidiş dönüş 109 Euro’ya uçabilirsiniz.

Uçak biletinde tavan fiyatı 299 TL oldu

Uçak biletinde tavan fiyatı 299 TL oldu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, uçak biletine tavan fiyat sınırlaması getirdi. Buna göre yurtiçi uçuşlarda ekonomik sınıf biletleri en fazla 299 TL’ye satılacak. Birkaç aydır Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ile çalışma yürüten bakanlık sonunda kararını verdi. Buna göre zorunlu değil ancak gönüllü bir fiyat uygulaması geçerli olacak ve ekonomik sınıfta tavan bilet fiyatı 299 TL’den satılabilecek. Zaten istatistiklere göre biletlerin yüzde 80’i 300 TL’nin altında satılıyor.

Yılbaşı için ucuz uçak bileti fırsatı

Yılbaşı için ucuz uçak bileti fırsatı

Aralık ayı geliyor bazılarımız yılbaşı tatili planlarına başladı bile. 1 Ocak’ın Çarşamba gününe rastlaması ve Salı günü pek çok işyerinin de mesaisini erken bitirmesi, yılbaşı tatilini daha da cazip kılıyor. Hafta sonu ile birleştirerek 1-2 gün izin alarak 5 günlük bir tatile çıkabilirsiniz.

Pegasus'tan yeni kış kampanyası

Pegasus'tan yeni kış kampanyası

Pegasus Havayolları art arda kış kampanyaları yapmaya devam ediyor. 22 Kasım’a kadar bilet satın alanlar, 1 Aralık 2013 ile 29 Mart 2014 tarihlerinde yurt içinde 34,99 TL’den yurt dışında ise 55,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

SunExprees'ten 39,99 TL'ye kış kampanyası

SunExprees'ten 39,99 TL'ye kış kampanyası

Yaza göre kış aylarını daha az yoğunlukla geçiren uçak bileti firmaları kampanyalarla cazip uçuş fırsatları sunuyor. THY ve Pegasus’un kampanyasından sonra şimdi de SunExpress yurt içinde tek yön her şey dahil 39,99 TL’ye bilet kampanyası başlattı. 17 Kasım’a kadar bilet alanlar 1 Aralık 2013 ile 15 Ocak 2014 tarihleri arasında kampanyalı fiyatlardan bilet satın alabilecekler.

Pegasus'tan yurtdışı kış kampanyası

Pegasus'tan yurtdışı kış kampanyası

Pegasus Havayolları yurtdışı uçuşları için uygun fiyatlarla kampanya başlattı. 10 Kasım’a kadar bilet satın alanlar, 1 Aralık 2013 – 29 Mart 2014 tarihleri arasında yurtdışında 38 şehre 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

x