İstanbul'un 7 tepesinde görmen gereken 7 yer

Sık sık duymuşsunuzdur ‘Yedi tepeli şehir İstanbul’ tanımlamalarını. Dünyanın en güzel, en mistik en kozmopolit şehirlerinden biri olan İstanbul, gerçekten de sur içinde kalan 7 tepe üzerinde kurulmuş. Şimdilerde nüfusu 20 milyona yaklaşsa da, sınırları artık komşu illerle birleşse de, bu özel şehrin kurulduğu 7 tepeyi ve bu 7 tepenin hikayelerini öğrenmek ister misin?

Devamını Gör

Uçuşlar için sağlık pasaportu dönemi

Dünyada havayolu taşımacılığını alt üst eden Koronavirüs pandemisi yolculuklar için özel bir sağlık pasaportu oluşturulmasına yol açtı. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) insanların aşı, hastalık gibi sağlıkla ilgili tüm bildirimlerini içeren bir sağlık pasaportu oluşturmaya başladığını açıkladı.

Devamını Gör

Türkiye’de gezilecek EN meşhur 45 yer

Ülkemiz, 81 şehrinin her biriyle gezilecek birçok yer sunuyor. Her bir bölgemizin ve şehrimizin kendine ait güzellikleri, gelenekleri, kültürleri ve mutfakları mevcut. Nereye gidersen git doğal güzelliklerine hayran kalacağın ya da tarihi bir gezi yapabileceğin bir yer bulabilirsin. Ee durum böyle olunca Türkiye’de gezilecek yerler listesi yapmak oldukça zorlaşıyor. Nereyi yazsan ötekinin hatırı kalıyor ya da şurayı yazmayı nasıl unuturum diye düşünüyorsun. Ben de bu listeyi 7 bölgeye böldüm ve Türkiye’de gezilecek yerler listesinin olmazsa olmazlarını yazdım. Hadi başlayalım.

Devamını Gör

Çoklu Uçuş ile esnek seyahat planlarını tek seferde yap!

Esnek seyahat planları yaparken ve birkaç rotayı ziyaret etmek istediğimizde uçak bileti bakmak uzun ve zahmetli bir işe dönüşüyor. Tarihleri, saatleri, rotaları ayrı ayrı seçip kontrol etmeye çalışırken yanlış biletler aldığımız bile oluyor. Enuygun’un yeni özelliği Çoklu Uçuş sayesinde bu sorunlar geride kaldı. Tek tıkla tüm seyahat planın elinin altında!

Devamını Gör
x