Salgın sonrası havayollarının uçuş kuralları

Yavaş yavaş normalleşmeye başladığımız şu günlerde havayolu firmaları yeni dönemde uçak yolculuklarında alınacak önlemleri açıklamaya başladı. Havayollarının tamamında maske takmak zorunlu. Türk Hava Yolları uçak içlerine el bagajı almayacağını açıkladı. Yeni dönem uçuş kuralları nasıl olacak?

Devamını Gör

Yurdumuzdan sanal gezinti yapabileceğin 10 şahane yer

Koronalı günler hepimiz için zor geçiyor. Alışkanlıklarımızdan vazgeçmek evde kapalı kalmak kolay değil. Bu süreci daha keyifli hala getirmek isteyen gezginler için de güzel alternatifler var. Sanal toplantı ve sanal eğitim gibi aktivitelerin yanına sanal gezintiler de eklendi. Yurdumuzda fırsat bulup gidemediğin ya da uzun yıllar önce gidip bir kez daha görmek istediğin yerlere doğru sanal bir yolculuk yapmaya ne dersin?

Devamını Gör

Ege'den huzurlu ve ucuz tatil için 5 rota

İnsana huzur veren maviliğin, sakinliğin ve rahatlığın adresi Ege sahilleri yaz tatili denince neredeyse herkesin aklına gelen ilk alternatiflerden. Durum böyle olunca bölgeye talep giderek artıyor. Buna karşılık fazla masrafa girmeden kafanızı dinleyebileceğiniz harika yerler de var. İşte, Ege'den sakin ortamıyla ve uygun fiyatlarıyla cezbeden 5 harika öneri...

Devamını Gör

Likya Yolu Seyahati İçin Sorabileceğin 12 Soru ve Cevapları

Bir tarafta yol boyunca görünüp kaybolan Akdeniz'in sonsuz maviliği, diğer tarafta ise yemyeşil çam ormanları, görkemli dağ manzaraları ve tarihe tanıklık eden antik şehirler... Doğanın tüm güzelliklerini tek bir rota üzerinde gözler önüne seren Likya Yolu sadece bir yürüyüş parkuru olmanın çok ötesinde. Burası aynı zamanda geçmiş ile bugünü birbirine bağlayan doğal bir köprü gibi. Sen de yakın zamanda Likya Yolu'nun bir bölümünü veya tamamını yürümenin hayalini kuruyorsan yol boyunca işine yarayacak bu sorulara ve yanıtlara göz atmalısın.

Devamını Gör
x