48 saatte Gaziantep

48 saatte Gaziantep

Öyle şehirler vardır ki sokak ve caddelerinde dolaşırken insana adeta bir tarih kitabının sayfaları arasında geziniyormuş hissi verir. İşte Gaziantep tam olarak böyle bir yer. Üstelik burada görecekleriniz sadece büyük bir ustalığın eseri olan yapılar ve Anadolu'da yaşayan en eski uygarlıkların izlerinden ibaret değil. Gaziantep aynı zamanda dünyanın en önemli lezzet rotalarından biri. Şehirde bulunan havalimanı sayesinde ulaşım da son derece kolay ve rahat. Gaziantep'e doğru muhteşem lezzetler ve tarihi eserlerle dolu bir yolculuğa hazır mısınız?

Dubai'ye gidiş dönüş 214 dolara uçun

Dubai'ye gidiş dönüş 214 dolara uçun

Dünyanın en yüksek binasına çıkmanın veya Dubai'nin dünyaca ünlü dev alışveriş merkezlerini turlamanın şimdi tam zamanı. Flydubai Havayolları'nın avantajlı fiyatlarıyla biletinizi 24 Ekim 2016'ya kadar Enuygun.com üzerinden alarak sadece 185 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Üstelik seyahatinizi 28 Ekim 2017 tarihine dek dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyadan özel ada üzerine kurulan 7 harika otel

Dünyadan özel ada üzerine kurulan 7 harika otel

Ayrıcalıklı hizmetler ve deneyimler söz konusu olduğunda dünya üzerinde sınır tanımayan birçok otel ve tesis var. Bunlardan bazıları ise son yıllarda gitgide daha fazla popüler olmaya başlayan özel ada üzerine kurulan tesisler. İster okyanusun ortasında tropik bir adada isterseniz de tarihi bir Avrupa şehrinde olun özel ada üzerine kurulmuş tesislerde kalabilirsiniz. Özellikle balayı çiftlerinin tercih ettiği bu yerler arasında en iyileri hangileri dersiniz?

Havalimanında yapılan 8 büyük hata

Havalimanında yapılan 8 büyük hata

Uçakla yolculuğun daimi başlangıç ve bitiş noktası olan havalimanları çoğu zaman rahat ve ilgi çekici yerler olsa da burada yapılan bazı hatalar daha güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmenize engel olabilir. Havalimanında yolcuların sıkça yaptığı bazı yanlışlar neler ve bunların önüne nasıl geçebilirsiniz dersiniz?

Barselona'da mutlaka yapmanız gereken 10 şey

Barselona'da mutlaka yapmanız gereken 10 şey

İspanya’nın Akdeniz kıyısında yer alan tarihi şehri Barselona, neredeyse kenti baştan yaratan Gaudi’nin eserleri, birbirinden lezzetli tapasları ve yerli halk tarafından ‘’bitmeyen kilise’’ olarak da anılan La Sagrada Familia ile herkesin hayatında en az bir kez görmesi gereken yerlerden biri. Peki, Barselona’nın keyfi en iyi nasıl çıkar dersiniz? Yeni başlayanlar için şehirde mutlaka yapılması gerekenleri 10 maddede sıraladık.

Ekim'de gidiş dönüş 300 TL'nin altında 7 rota

Ekim'de gidiş dönüş 300 TL'nin altında 7 rota

Ekim ayı geldi ve artık yavaş yavaş kış hazırlıkları başladı. Güneşin sıcak yüzüyle vedaşlamaya henüz hazır olmayanlar veya kış gelmeden son kez tatile çıkmak isteyenler için Ekim ayında sadece 300 TL'den daha ucuza uçabileceğiniz benzersiz rotalar var.

Mumbai'ye 549 dolara uçuran fırsat

Mumbai'ye 549 dolara uçuran fırsat

Bollywood'un kalbi Mumbai'yi Emirates ayrıcalığı ile keşfetmek için acele edin. Biletinizi Enuygun.com'dan alarak 31 Mart 2017'ye kadar şehre sadece 549 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Emirates Havayolları'nın kampanyasından yararlanmak için son gün 3 Ekim. Çok sayıda noktayı kapsayan kampanya ile Cape Town, Johannesburg, Pekin, Maldivler ve Seyşeller gibi birçok destinasyona indirimli fiyatlardan yararlanarak seyahat etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Avrupa'dan Amerika'ya 119 dolardan başlayan fırsatlar

Avrupa'dan Amerika'ya 119 dolardan başlayan fırsatlar

Amsterdam'dan Barselona'ya, Havana'dan New York ve Şanghay'a kadar yeryüzünün en güzel rotalarına seyahat etmenin şimdi tam zamanı. Biletinizi 11 Ekim'e kadar Enuygun.com'dan alın, KLM Havayolları ile dünyanın en güzel destinasyonlarını 10 Ekim 2016-31 Mart 2017 tarihlerinde avantajlarla görmenin tadını çıkarın.

Hafta sonu kaçamağı için İstanbul’a yakın 5 yer

Hafta sonu kaçamağı için İstanbul’a yakın 5 yer

İstanbul’da yaşamak çoğu zaman başlı başına yorucu ve yıpratıcı bir şey. Bir de üstüne tüm haftanın yorgunluğu, kalabalık ve iş stresi eklenince insanda her fırsatta bir yerlere kaçma isteği uyanıyor. Eğer tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız ve yıllık izniniz de yoksa hafta sonu şehre yakın yerlerden birine kaçmaya ne dersiniz?

Vize alması en kolay Avrupa ülkeleri

Vize alması en kolay Avrupa ülkeleri

Yurt dışına seyahat etmek özellikle de Avrupa ülkeleri söz konusu olduğunda vize sorunu nedeniyle çoğu zaman çileye dönüşebiliyor. Bununla birlikte hem tarihi ve turistik güzellikleriyle öne çıkan hem de fazla zorlanmadan vize alabileceğiniz ülkeler var. Türk vatandaşlarının daha kolay bir şekilde vize alabileceği Avrupa ülkeleri hangileri dersiniz?

x