En ucuz iPhone 6 hangi mağazada?

Akıllı telefon tutkunlarının uzun bir süredir merakla beklediği iPhone 6, 26 Eylül’den itibaren Türkiye’de de satılmaya başlandı. Belki de televizyonlarda da görmüşsünüzdür. Yüzlerce insan bu telefonu ilk alanlardan olmak için sabaha kadar sırada bekledi. “Peki böylesine yoğun bir taleple beklenen iPhone 6’nın özellikleri nelerdir, en ucuz iPhone 6’yı nereden alabiliriz ve güncel iPhone 6 kampanyaları nelerdir?” diye merak edenlere yol gösterecek nitelikte bir iPhone 6 rehberi hazırladık.

Devamını Gör

4,5G için SIM kartını değiştirenler dikkat!

Benim gibi siz de modaya uyup SIM kartınızı 4,5G'ye uyumlu hale getirdiyseniz önerilerime dikkat edin. Yüksek mobil hız ve yüksek data kapasitesi sunacak 4,5G için SIM kartınızı değiştirdiyseniz internet alışverişlerinde tek kullanımlık şifreleri alamıyorsunuz.

Devamını Gör

Teknolojik alışveriş tüyoları

Teknolojik gelişmeleri yakalamakta zorlanıyoruz. Satın aldığımız bir ürünü evimize koyduğumuz andan itibaren o ürünün bir üst modelinin çıktığını görmek başlarda hayal kırıklığı yaratıyordu ama artık alıştım.

Devamını Gör

Google gözlük hayata bakışımızı değiştiriyor

Aradığımı bilmek istediğimiz her şeyi sorduğumuz Google şimdi de hayata bakışımızı değiştirecek. Ufak bir gözlü aracılığıyla 5 megapiksel fotoğraf çekebilecek, 720 piksel video kayıt edebilecek HD görüntü izleyebilecek ve daha neler neler yapabileceksiniz.

Devamını Gör