Yeşil pasaportlular seyahat sigortası yaptırmayı unutmayın!

Yeşil pasaport sahipleri, Schengen vizesinin geçerli olduğu Avrupa Birliği ülkelerine girişlerde sıkıntı yaşamamak için seyahat sigortası yaptırmayı unutmayın. Son zamanlarda Almanya yeşil pasaport sahiplerinden seyahat sigortası isteyebiliyor. Bu gibi durumlar için Enuygun üzerinden kolayca online seyahat sigortası yaptırabileceğinizi biliyor musunuz?

Devamını Gör

Sağlık ve seyahat sigortaları da internetten sorgulanabilecek

Sigorta sektöründe online uygulamalar hayata geçirilmeye devam ediyor. İnternet üzerinden trafik sigortası sorgulaması uygulamasının hizmete açılmasından sonra, sağlık ve seyahat sigortalarında da online uygulamalar hizmete açıldı.

Devamını Gör

Yolculuğunuzu seyahat sigortasıyla güvence altına alın

Malum yaz geliyor bir çoğumuz tatil planlarına başladık. Hatta erken rezervasyon yapanlar bile var. Peki tatiliniz kabusa dönüşmemesi için bazı önlemler almak ister miydiniz? Uçak seyahatinde bavullarınızı kaybetmek, yaralanma ya da hastalık durumunda ne yapacağını bilememek gibi durumlarla başa çıkmanın en kolay yolu uçak bileti satın alırken seyahat sigortası yaptırmak. 10 ya da 15 TL’lik bir bedelle yolculuğunuzu güvence altına alabilirsiniz.

Devamını Gör

Sık seyahat edenler için “yıllık seyahat sağlık sigortası”

Seyahat sağlık sigortaları haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık, hatta 1 yıllık olarak düzenlenebiliyor. Eğer siz de sık seyahat ediyor ya da aynı yıl içerisinde arka arkaya seyahat planlıyorsanız poliçenizi 1 yıl süreli olarak düzenletebilir, her bir seyahatinizde yeniden sigorta satın almak yerine aynı poliçeyi kullanma imkânına kavuşabilirsiniz.

Devamını Gör