Atlasglobal'den Business Class biletlerine %25 indirim

Atlasglobal'den Business Class biletlerine %25 indirim

Uçak yolculuğunu Business Class konforunda yapmak isteyenler için sevindirici haber. Atlasglobal Havayolları, Business Class biletlerinde %25 indirim yaptı. Biletinizi 30 Temmuz’a kadar satın alırsanız, 28 Mart 2020’ye kadarki uçuşların Business Class biletlerini, indirimli satın alabilirsiniz.

Kapıda vizeyle Yunan Adaları

Kapıda vizeyle Yunan Adaları

Kalabalık tatil yörelerinden sıkılanlar, Bodrum Çeşme gibi popüler yerlerde fiyatların pahalılığından şikayet edenler son yıllarda Yunan Adalarını tercih etmeye başladı. Bir de Yunanistan'ın Schengen vizesi olmayanlar için de kapıda vize kolaylığı sunması, talebi daha da çok arttırdı. Rodos, Kos, Meis, Sakız, Sisam, Sakız, Midilli gibi Yunan adalarını kapıda alabileceğiniz fazla prosedür içermeyen vizelerinizle kolayca gezebiliyorsunuz. Bodrum'dan Kos'a, Çeşme'den Sakız'a, Marmaris'ten Rodos'a, Ayvalık'tan Midilli'ye, Kaş'tan Meis'e ister günübirlik isterseniz de bir kaç gece konaklamalı gitmek mümkün. Nasıl mı?

126 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

126 TL'den başlayan Kurban Bayramı fırsatları

Kurban Bayramı tatili 11 Ağustos Pazar günü başlayıp 14 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. Öncesi ya da sonrasında tatilini birleştirenler olacaktır. Ancak bayramın hemen öncesi 5-6-7 Ağustos tarihlerinde tatile çıkarsanız daha uygun fiyatlı bilet bulabilirsiniz. Gelin uygun fiyatlı bayram rotalarına birlikte göz atalım.

İstanbul Havalimanı lounge hizmetleri

İstanbul Havalimanı lounge hizmetleri

İstanbul Havalimanı’nda uçağa binene kadar geçen sürede beklemekten sıkılanlar için benzersiz deneyimler yaşayabileceğiniz lounge salonları bulunuyor. İç hatlarda Turkish Airlines Lounge Domestic, dış hatlarda ise Turkish Airlines Lounge Business ve Turkish Airlines Lounge Miles&Smiles salonlarında yolculuk öncesi stresinizi atabilir, Türk ve dünya mutfağının önemli lezzetlerini tadabilir ve konforlu bekleme saatleri geçirebilirsiniz.

ENCoin ile tatilini erteleme!

ENCoin ile tatilini erteleme!

Nakit sıkışıklığı nedeniyle uçak bileti alımını erteleyenler, kart puanlarınızı kullanmayı düşündünüz mü? Kredi kartı puanlarınızı ENCoin’e çevirebilir, yeni nesil dijital cüzdan olarak adlandırabileceğimiz ENCüzdan’da biriktirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz.

Selfy'lilere 300 TL'ye 20 TL indirim

Selfy'lilere 300 TL'ye 20 TL indirim

Kampanya, 10 Haziran-9 Ağustos 2019 tarihleri arasında Enuygun mobil uygulaması (Uçak Bileti by Enuygun) üzerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri uçak bileti alımlarında anında 20 TL indirim olacak şekilde geçerlidir.

Selfy'lilere özel 300 TL'ye 20 TL indirim

Selfy'lilere özel 300 TL'ye 20 TL indirim

Kampanya, 10 Haziran- 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında Enuygun mobil uygulaması (Uçak Bileti by Enuygun) üzerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri uçak bileti alımlarında anında 20 TL indirim olacak şekilde geçerlidir.

Çernobil’i gezebilir miyiz?

Çernobil’i gezebilir miyiz?

HBO’nun şimdiden kült olmuş dizisi Chernobyl ile tekrar gündeme gelen Çernobil felaketi, devam eden etkileri ve gün yüzüne çıkan detayları ile hala insanları etkilemeye devam ediyor. Hakkındaki her muhabbet de aynı soruyla bağlanıyor: Çernobil’i gezebilir miyiz?

Aegean Airlines ile Atina’ya uçma zamanı

Aegean Airlines ile Atina’ya uçma zamanı

Aegean Airlines, 1 Ekim 2019 ve 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapacağınız İstanbul – Atina yolculukları için özel bir kampanyayla karşınızda. 2 – 12 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’dan Atina’ya alacağınız gidiş dönüş uçak biletleri, vergiler ve bagaj ücretleri dahil 109 Dolar.

fizy'lilere özel 30 TL indirim

fizy'lilere özel 30 TL indirim

Kampanya, 1-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Enuygun mobil uygulaması (Uçak Bileti by Enuygun) üzerinden üye girişi ile tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri uçak bileti alımlarında anında 30 TL indirim olacak şekilde geçerlidir.

x