MTV ödemeleri için kredi kartı kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. 31 Temmuz’a kadar devam edecek MTV ödemelerini dilerseniz kredi kartınızla taksitle ödeyebilirsiniz. Bu arada bazı kartlarda ödemeler 10 Ağustos’a kadar devam edecek. İşte kredi kartı kampanyaları…

Devamını Gör

MTV ödemeleri için banka kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. Bankalar da müşterileri çekebilmek için kıyasıya bir rekabet içine girdi. Araç bakımından, klima temizliğine, navigasyon cihaz indiriminden iPhone çekilişine kadar pekçok kampanya MTV kampanyası düzenledi.

Devamını Gör

MTV ödemelerinde banka kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV bu yıl yüzde 7.8 oranında arttı. Buna göre motor silindir hacmi 1300 cc'ye kadar olan otomobillerin halen 480,70 lira olan vergisi, 518 liraya çıktı. Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni bankaların kredi kartı kampanyalarıyla taksite bölebilir, çeşitli avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını Gör

MTV ikinci taksit ödemelerine başlandı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin ikinci taksitlerine başlandı. Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitli ve çeşitli avantajlarla yapabilirsiniz.1-31 Temmuz tarihleri arasında yapacağınız ödemelerde pek çok banka taksit ve ücretsiz check up, araç temizlik ve bakım paketleri gibi fırsatlar sunuyor.

Devamını Gör