Kredi kartından taksitle MTV ödemesi

Kredi kartından taksitle MTV ödemesi

2014 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ilk taksit ödemeleri başladı. MTV ödemelerinizi 2 Şubat’a kadar kredi kartlarınızla taksitle yapabilirsiniz. Aracınızın MTV ödemesini sorgulamak ya da kredi kartıyla ödeme yapmak için www.gib.gov.tr adesini tıklamanız yeterli. Buradan ruhsat bilgilerinizle birlikte MTV ödemenizi sorgulayabilir, dilerseniz taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Gelin hangi kredi kartları taksit uyguluyor bunlara göz atalım.

MTV ödemeleri için kredi kartı kampanyaları

MTV ödemeleri için kredi kartı kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. 31 Temmuz’a kadar devam edecek MTV ödemelerini dilerseniz kredi kartınızla taksitle ödeyebilirsiniz. Bu arada bazı kartlarda ödemeler 10 Ağustos’a kadar devam edecek. İşte kredi kartı kampanyaları…

MTV ikinci taksit ödemelerine başlandı

MTV ikinci taksit ödemelerine başlandı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin ikinci taksitlerine başlandı. Ödemelerinizi kredi kartıyla taksitli ve çeşitli avantajlarla yapabilirsiniz.1-31 Temmuz tarihleri arasında yapacağınız ödemelerde pek çok banka taksit ve ücretsiz check up, araç temizlik ve bakım paketleri gibi fırsatlar sunuyor.

MTV ödemelerinde banka kampanyaları

MTV ödemelerinde banka kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV bu yıl yüzde 7.8 oranında arttı. Buna göre motor silindir hacmi 1300 cc'ye kadar olan otomobillerin halen 480,70 lira olan vergisi, 518 liraya çıktı. Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni bankaların kredi kartı kampanyalarıyla taksite bölebilir, çeşitli avantajlarından yararlanabilirsiniz.

MTV ve trafik cezasını ödemeyene haciz uyarısı

MTV ve trafik cezasını ödemeyene haciz uyarısı

Maliye Bakanlığı Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni (MTV) ve trafik cezalarını ödemeyen yaklaşık 2 milyon araç sahibine mektup göndererek haciz uyarısı yaptı.

MTV ödemeleri için banka kampanyaları

MTV ödemeleri için banka kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. Bankalar da müşterileri çekebilmek için kıyasıya bir rekabet içine girdi. Araç bakımından, klima temizliğine, navigasyon cihaz indiriminden iPhone çekilişine kadar pekçok kampanya MTV kampanyası düzenledi.

MTV indirimi ile kasko yaptırmak bile mümkün!

MTV indirimi ile kasko yaptırmak bile mümkün!

2011 MTV, Motorlu Taşıt Vergisi’nin ilk taksidinin son ödeme günü 31.0cak.2011. Taksidinizi ödemeden önce indirime hak kazanıp kazanmadığınıza mutlaka kontrol edin. Zira indirim tutarı yabana atılır gibi değil! Öyle ki bütçe ayıramadığınız için yaptıramadığınız kaskonuzun önemli bir kısmını fonlayabilir ya da zorunlu trafik sigortasını bedavaya getirebilirsiniz. MTV indirim hakkı aracın yaşı ve motor silindir hacmine bağlı değişiyor olsa da, 2011 yılı için önemli miktarda tasarruf imkanı sunuyor. Tabi eğer gerekli şartlar oluştuysa… İndirime talep hakkınız olup olmadığını anlamak için  birkaç matematik işlemi yapmak yeterli:

x