Pandemide para biriktirme yolları

Evlere kapandığımız şu günleri biraz birikim yapmak için değerlendirebilir miyiz? Aslında benim gibi para harcamayı seven insanlar için birikim yapabildiğimiz bir dönem oldu. Peki pandemi sürecinde nasıl birikim yapabilirim? Bu süreçte işsiz kalan ya da ekonomik zorluk yaşayanların affına sığınırım ve onların en kısa sürede arzu ettikleri refah düzeyine kavuşmalarını dilerim.

Devamını Gör

Sayısal Loto'nun devreden ikramiyesinin aylık kazancı ne olacak?

Sayısal Loto bu hafta devretti. Şans topu, milli piyango gibi şans oyunlarını kazananlar paralarını mevduata yatırsalar aylık ne kadarlık kazançları olur?

Devamını Gör

2020'nin EN çok kazandıran yatırım araçları

Korona virüsü gölgesinde oldukça sıkıntılı günler geçirdiğimiz 2020 yılı, yatırımını akıllıca yapanlar için oldukça kazançlı geçti. Altın, döviz, mevduat, gümüş, bitcoin gibi yatırım araçlarının bir yıl boyunca parasını değerlendirmek isteyenlere ne kadar kazandırdığını merak ediyor musunuz?

Devamını Gör

Çocuklara birikim yapmayı öğretmek için 5 etkili yöntem

Para biriktirmek, erken yaşta kazanılan bir alışkanlık. İlk eğitimi ailelerinden alan çocuklar, ailelerinin birikim yapmak için tutumlu davrandığını gördüklerinde tutumlu davranma ve para biriktirme alışkanlıklarını kazanabilirler. Paranın ne anlama geldiğini, tutumlu davranmanın ve birikim yapmanın önemini çocuklarına erken yaşta anlatmak isteyen aileler birkaç kolay yöntemle çocuklarını yönlendirebilirler.

Devamını Gör