Gelirime göre ne kadarlık bir ev satın alabilirim?

Pek çok kişi büyük ve görkemli bir ev sahibi olmak ister ancak satın alacağınız evin de bütçenize uygun olması gerekir. Konut kredisi kullanarak ev satın almak istiyorsanız gelirinize göre kredi başvurusunda bulunmanız lazım. Peki gelirinize göre ne kadarlık bir ev satın alabilirsiniz?

Devamını Gör

Tatil Kredisi nedir, kimler yararlanabilir?

Yeni normalleşme adımları attığımız şu günlerde sıkıntılı geçen günlerin stresini tatil yaparak atlatmak isteyenler için kredi destek paketleri devreye girdi. Kamu bankaları, ister Tatil Destek Kredisi’yle istersen de Tatil Destek Kredi Kartı uygulamasıyla tatile çıkacaklara avantajlı koşullar sunuyor.

Devamını Gör

%0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla ING İhtiyaç Kredisi

Yaz tatili planlarınız için ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. ING’nin %0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla ayda sadece 219 TL ödeyerek 60 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 50.000 TL değerinde krediye kadar 60 ay vade fırsatı sunan ING’den ihtiyaç kredisi çektiğinizde eğer isterseniz ödemelerinizi 3 ay erteleyebilirsiniz.

Devamını Gör

%0,89’dan başlayan oranlarla CEPTETEB Kredi

Okullar kapandı, tatil sezonu hızla başladı. Tatil planları yaparken nakit ihtiyacı duyanlar için CEPTETEB, Hoş Geldin Faizli Kredi kampanyasıyla %0,89’dan başlayan faiz oranları sunuyor. Findeks Kredi Notu’nuz 1.850 ve üzerindeyse CEPTETEB’in bu kampanyasında 50.000 TL’ye kadar ve 36 aya varan vadelerle kredi başvurusu yapabilir ve en düşük kampanya oranı %0,89 ile kredi alabilirsiniz.

Devamını Gör
x