MTV ödemeleri için kredi kartı kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ikinci taksit ödemeleri başladı. 31 Temmuz’a kadar devam edecek MTV ödemelerini dilerseniz kredi kartınızla taksitle ödeyebilirsiniz. Bu arada bazı kartlarda ödemeler 10 Ağustos’a kadar devam edecek. İşte kredi kartı kampanyaları…

Devamını Gör

Kredi kartıyla taksitli alışveriş avantajlı mı?

Kredi kartıyla taksitli alışveriş yapmak eğer ödemelerinizi düzenli yaparsanız ‘evet’ avantajlıdır. Ancak ayda 10 TL, ayda 20 TL diyerek ihtiyacınız olandan fazla alışveriş yaparsanız, taksitli alışveriş yapmak dezavantaja dönüşebilir.

Devamını Gör

Kredi kartıyla alışveriş acı vermiyor!

Sohbetlerimizde hep cebimizden para çıkmadığı için kredi kartıyla çok kolay alışveriş yaptığımızı söylüyoruz. Bu öngörü bilimsel olarak da kanıtlandı. ABD’nin Carnegie Mellon Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada, harcamalarını nakit parayla yapanların beyinlerinde acı hissettikleri, kredi kartıyla yapılan harcamalarda ise bunun tespit edilmediği kanıtlandı.

Devamını Gör

Kredi kartını akaryakıtta kullanıyoruz

Kredi kartıyla yaptığımız harcamaların büyük bölümünü akaryakıt giderleri oluşturuyor. 2013 yılının ilk 7 ayında kredi ve banka kartlarıyla 26 milyar liralık akaryakıt harcaması yapıldı. Akaryakıtın kredi kartıyla alınmasının en büyük sebeplerinden biri de kampanyalar.

Devamını Gör