Konut sigortası almadan önce doğru karşılaştırın!

Konut sigortaları, genellikle sigorta şirketlerinin yangın sigortalarına farklı teminatlar ekleyerek oluşturdukları paket poliçelerdir. Ortak teminat çoğunlukla yangın olsa da yangının çıkış sebebi, sadece yangın riskine karşı alınmış poliçeleri bile farklılaştırabiliyor. Bu sebeple doğru karşılaştırma yapmayı mümkünse birden fazla sigorta şirketinin poliçelerini karşılaştırma imkânına sahip tarafsız şirketlere bırakmak daha doğru bir yaklaşım olur. Böylece hem sadece size gerekli teminatları satın almış hem de bu teminatları en uygun fiyatı sunan şirketten alarak risklerinizi optimum fiyata güvence altına almış olursunuz.

Devamını Gör

Aksigorta'nın Ev-Eşya sigortası ile hem güvence hem avantajlar bir arada

Ayda 25 TL* taksitle hem evinizi hem eşyanızı güvence altına almak ister miydiniz? Aksigorta Ev-Eşya Sigortası ile yangından depreme, hırsızlıktan su baskınına kadar birçok konuda evinizi, eşyanızı, ailenizi ve komşularınızı güvence altına alabilirsiniz.

Devamını Gör

Konut sigortasında Beşi Bir Yerde Hizmet

Aksigortanın yeni konut poliçesinde sadece binanızı ve eşyalarınızı güvence altına almakla kalmıyorsunuz. Aynı zamanda Aksigorta’nın sektörde bir ilke imza atarak poliçe sahiplerine ücretsiz sunduğu Beşi Bir Yerde çok avantajlı Hediye Hizmetler Servisine de sahip oluyorsunuz.

Devamını Gör

Demirdöküm kombi alan evini sigortalatıyor

Yeni bir kombi satın almak isteyenlere Demirdöküm'den harika kampanya... Demirdöküm, Anadolu Hayat Sigorta işbirliğiyle hayata geçirdiği bu kampanyansıyla kombi alan ve ilk çalıştırmasını yaptıran tüketicilerine, 1 yıl boyunca 10.000 TL bedelinde ev eşyası sigortası ve ev asistans hizmeti hediye ediyor.

Devamını Gör