Garanti'den %1,39'dan başlayan faizlerle Bahar Kredisi

Garanti'den %1,39'dan başlayan faizlerle Bahar Kredisi

Yaz gelmeden tatil ve bayram hazırlıkları için nakde ihtiyacınız varsa, Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyasıyla %1,39'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor. Kredi tutarı ve vadeye göre faiz oranı değişiyor. Bu kampanyada örneğin %1,39 faizle aylık 2.283 TL taksitle 75.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ya da %1,59 faizle 48 ay vadeli 25.000 TL krediyi aylık 800 TL taksitle alabilirsiniz.

ING'den günde 20 TL'ye 20.000 TL kredi

ING'den günde 20 TL'ye 20.000 TL kredi

ING Bank, Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla %1,39’dan başlayan oranlarla kredi fırsatı sunuyor. %1,39 faizle günlük 20 TL ya da aylık 609 TL taksitle 48 ay vadeli 20.000 TL kredi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuza bağlı uygulanan kampanya faiz oranı %1,69 olursa da 20.000 TL kredinin aylık ödemeleri 656 TL olacaktır.

CEPTETEB'den %1,39 faizli masrafsız kredi

CEPTETEB'den %1,39 faizli masrafsız kredi

CEPTETEB, 3. yaşına özel %1,39 faiz oranıyla kredi fırsatı sunuyor. Bu özel faiz oranı 19 Nisan’a kadar geçerli. Tüm vade ve tutarlar için aynı faiz oranı geçerli. Kredi tahsis ücreti de ödemeyeceğiniz bu kredi kampanyasından siz de yararlanmak istiyorsanız hızlı davranın, başvurunuzu hemen yapın.

Kredi kullanırken vade tercihi nasıl yapılmalı?

Kredi kullanırken vade tercihi nasıl yapılmalı?

Nakit ihtiyaçlarınız için hızlı bir çözüm sunan kredi seçeneğini değerlendirirken dikkat etmemiz gereken püf noktaları var. Pek çok kişi borcunu biran önce ödeyip kredi yükünden kurtulmak ister. Ancak kredi kullanırken vade tercihi sadece size bağlı değil. Bankalar üzerinizdeki borç yükünden gelirinize kadar pek çok kritere göz atıyor. Sizin de dikkat etmeniz gereken noktalar var. Nedir bunlar?

Düşük maaşla tasarruf etmenin yolları

Düşük maaşla tasarruf etmenin yolları

Tasarruf etmenin önemini hepimiz biliyor ama bunu bir türlü hayata geçiremiyoruz. Hatta “Benim maaşım zaten az, para biriktirmek ne mümkün” dediğinizi duyar gibiyim. Oysa ki iyi bir bütçe yaparak, dikkatli para harcayarak, sabit ödemelerinizi biraz düşürerek hem bütçenizi toparlayabilir hem de para biriktirebilirsiniz. Nasıl mı?

Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşınız geldiği gibi bitiyor mu?

Maaşım geldiği gibi bitiyor diyenlerden misiniz? Öyleyse ya gelir gider dengenizde sorun var ya da harcamalarınızı doğru yapamıyorsunuz. Eğer maaşınız yattıktan bir kaç saat içerisinde sağ sola ödemeler yapıp nakit çekecek kadar bile para elinize kalmıyorsa bu yazıyı iyi okuyun. Aşağıda vereceğimiz önerilere göz atarak ve iyi bir plan yaparak bu çıkmazdan kurtulabilirsiniz.

Kredi kullanırken vade tercihi nasıl olmalı?

Kredi kullanırken vade tercihi nasıl olmalı?

Kredi kullanırken borcunuzu bir an önce bitirmek isteyebilir ya da daha uzun vadeye yaymayı arzu edebilirsiniz. Ancak vade tercihinde bulunmadan önce ödeme gücünüzden faiz oranlarına ve borcun miktarına kadar dikkat etmeniz gereken pek çok kriter var. Nedir bunlar?

Akbank'tan günde 10 TL'ye 10.000 TL direkt kredi

Akbank'tan günde 10 TL'ye 10.000 TL direkt kredi

Krediye ihtiyacınız var ve şubeye bile gitmeden paranın hızlıca hesabınıza yatmasını istiyorsanız Akbank Direkt Kredi’yi tercih edebilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi onayı ile birlikte hemen krediyi hesabınıza aktarabilirsiniz. %1,45 faiz oranıyla kredi kullanabileceğiniz Akbank Direkt Kredi kampanyasında örneğin günde 10 TL’ye 10.000 TL kredi alabilirsiniz.

ABank'tan %1,20 faizle Bahar Kredisi

ABank'tan %1,20 faizle Bahar Kredisi

Hayallerinizi ABank Bahar Kredisi kampanyasıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Tüm vade ve tutarlarda %1,20 faiz oranıyla kredi kullanabileceğiniz ABank Bahar Kredisi kampanyası için artık şubeye gitmenize gerek yok. Örneğin aylık 870 TL’ye 48 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Kredi kullanacaklara 6 öneri

Kredi kullanacaklara 6 öneri

Borç kapatmaktan ev tadilatına hatta eğitim masraflarına kadar pek çok konuda nakit ihtiyacınızı gideren tüketici kredisi, doğru kullanıldığında büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik eskisi gibi banka banka dolaşmadan online kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaparken bazı püf noktalarına dikkat ederseniz kazançlı çıkarsınız. İşte, kredi kullanmadan önce dikkat etmeniz gerekenlerin listesi...

x