Enuygun.com güvenilir mi?

Enuygun.com güvenilir mi?

Enuygun.com sitesi bütün işlemlerini SSL adı verilen ve kullanıcı ile enuygun.com arasında güvenli bir ağ kuran bir sistem üzerinden açık vermeden yapar. İnternet üzerinden karşılaştırma yaparak uçak bileti satın almanızı, kredi başvurusu yapmanızı ya da sigorta teklifi vs. almanızı sağlayan enuygun.com sitesi, tüm bu işlemleri güvenlik ağı kullanarak yapar.

Online uçak bileti satın almak güvenli midir?

Online uçak bileti satın almak güvenli midir?

Günümüzde artık uçak bileti satın alma işlemlerinin çoğu online olarak yapılıyor. Bununla birlikte internetten bilet alınırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Bilet satın almak istediğiniz hava yolu şirketinin sayfasına girip uçuş tarihini seçtikten sonra ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi doldurmadan ekranınızın sol üst köşesinde yer alan arama çubuğundaki kilit işaretinin kapalı ve yeşil olması önemli.

Seyahatlerde para ve kredi kartı güvenliği

Seyahatlerde para ve kredi kartı güvenliği

Normal yaşantınızda dikkat ettiğiniz güvenlik kurallarına seyahatiniz sırasında da dikkat etmeniz gerekir. Kredi kart şifrenizi kimse ile paylaşmamalı, dışarı çıkarken yanınıza gereğinden fazla kredi kartı ya da nakit almamalı, ayrıca olası kapkaç ya da hırsızlık olaylarına karşı her zaman dikkatli olmalısınız.

Nasıl bir seyahat sigortası yaptırmalıyım?

Nasıl bir seyahat sigortası yaptırmalıyım?

Hayatta hiçbir şeyi riske atan bir adam değilim bu yüzden kendimi güvence altına almadan seyahate çıkmıyorum. Dostlarıma da bunu alışkanlık haline getirttim. Tatile çıkmadan önce uçak bileti ve otel rezervasyonu araştırmaları yaptıktan sonra seyahat sigortası için de detaylı bir araştırma yapıyoruz.

x