%0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla ING kredi

Yaklaşan bayram ve yaz hazırlıkları için nakit ihtiyacınız varsa, ING %0,79 faizle kredi fırsatı sunuyor. 60 ay vadeye kadar tüm tutar ve vade aralıkları için uygun faiz oranlı bu kampanyaya göre örneğin günde 22 TL’ye 30.000 TL kredi alabilirsiniz.

Devamını Gör

%0,98'den başlayan oranlarla yeni yıl kredileri

Bankalar artık geleneksel hale gelen yılbaşı kredi kampanyalarıyla uygun koşullarda kredi fırsatı sunuyor. Yeni yıl öncesi nakit ihtiyaçlarını karşılamak istiyorsan, %0,98’den başlayan faiz oranlı kredilere göz atmak ister misin?

Devamını Gör

%1,18'den başlayan faizlerle CEPTETEB kredi

Acil nakit ihtiyaçlarında bankaya bile gitmeden kredinin ayağına kadar gelmesini ister misin? Hem de düşük faiz oranlarıyla ve kredi tahsis ücreti de ödemeden. CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi kampanyasıyla tüm bu olanakları sağlıyor. %1,18’den başlayan kredi ödemelerine göz atmaya ne dersin?

Devamını Gör

ING'den 109 TL taksitle 9.000 TL kredi

ING Bank çok ilgi gören artan taksitli ihtiyaç kredisinde hem faiz oranını %0,99’a düşürdü hem de kredi tutarını 9.000 TL’ye çıkardı. Yeni kampanyada ilk yıl aylık 109 TL taksit ödeyerek 9.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Üstelik dileyenler ilk 7 gün içinde 12 ay taksitle, faizsiz, masrafsız 1.000 TL’de ek krediyi Taksitli Destek Hesap olarak kullanabilecekler. İhtiyaçlarınızı ilk yıl düşük taksitlerle ödeyebileceğiniz bu kredinin ayrıntılarına göz atmak ister misiniz?

Devamını Gör
x