Cep telefon faturasına da taksit

Elektrik, su faturası gibi düzenli olarak ödenen aylık faturaların taksitlendirilmesi işlemini anlamakta zorlansam da her zamankinden çok daha fazla gelen faturalar için ihtiyaç oluyordur belki de… “Cep telefon faturası da taksitle olur muymuş”, diye düşündüm ama yapmışlar. Üstelik sadece bireysel hat abonelerine değil, kurumsal abonelere de taksit imkânı var.

Devamını Gör

Cep telefonu abonelerine taahhütten vazgeçme kolaylığı

Cep telefonu aboneleri taahhütten vazgeçmeleri halinde iki ücret ödemeyecek. 1 Nisan’da yürürlüğe giren uygulamayla taahhütten vazgeçen abone, indirimlerin toplam bedeli ile kalan ayların toplam bedeli seçeneklerinden hangisi uygunsa onu tercih edebilecek.

Devamını Gör

Faturalı hat nedir?

Faturalı hat bir ay boyunca yaptığınız konuşma,sms,internet ve benzeri harcamaların tutarını fatura kesim tarihinden sonra ödeyebildiğiniz abonelik şeklidir. Faturalı hat kullanıcıları kontörlü hatlarda olduğu gibi önceden kontör satın almak zorunda değillerdir.

Devamını Gör

Sosyal medya için kota istemeyen tarifeler

Sosyal medyayı sık kullanan biriyseniz, internet kotanızı yemeyen özel tarifelerden faydalanmayı düşündünüz mü? GSM firmalarının sosyal medya sitelerine özel tarifeleri ya da tarifelere ek paketleri bulunuyor.

Devamını Gör