İşte GSM firmalarının iPhone 5 kampanyaları

Yaklaşık 3 ay önce tanıtımı yapılan iPhone 5, nihayet ülkemize geliyor. Turkcell, Avea ve Vodafone, iPhone 5 için belirledikleri tarifeye ek sözleşmeli satış fiyatlarını açıkladı.

Devamını Gör

iPhone 5S ve ucuz iPhone 5C'nin özellikleri

Apple, iPhone’un yeni sürümü 5S ve ucuz iPhone olarak adlandırılan plastik kapaklı 5C modellerinin tanıtımını dün akşam yaptı. ABD’de 99 dolara satışa sunulacak ucuz iPhone 5C, 8 megapiksel kamera ve A6 işlemciye sahip olacak. Ayrıca 5 farklı renk ile piyasaya çıkacak.

Devamını Gör

Samsung Galaxy S4'ün özellikleri

Samsung GALAXY S4’ün tanıtımı yapıldı. Bu yeni telefon, S Tercüman, e-posta SMS ve ChatOn gibi uygulamalarda anında sesli çeviri yapabilir, gözünüzü çevirdiğinizde videonun durmasını sağlayabilir, iki fotoğrafı birleştirebilir ve bakın daha neler neler yapabilir...

Devamını Gör

iPhone 6 Özellikleri

iPhone marka telefonlar piyasa çıkmadan aylar önce özelliklerinin ne olacağına, nasıl görüneceğine dair birçok iddia ortada dolaşıyor. iPhone 6 çıkmadan da benzer senaryolar yaşandı. Telefonun kamerasından, boyutuna kadar farklı özellikleri ile ilgili birçok varsayım internet sitelerinde ve basında yer aldı. Eylül ayında iPhone 6’nın piyasaya çıkışıyla birlikte telefonun özelliklerini tam olarak inceleme fırsatı bulduk. Akıllı telefon teknolojisinin son harikası olan iPhone 6’nın özellikleri:

Devamını Gör