2014’te 1 hafta izin al,1 ay tatil yap!

2014 yılında da resmi tatiller çalışanların yüzünü güldürecek. Karşılaştırma sitesi Enuygun.com’un Seyahat Planı Araştırması’na göre bu yıl işyerinden farklı zamanlarda 7 gün izin alabilen çalışanlar, toplamda 31 gün tatil yapma imkanına kavuşacak.

Devamını Gör

Ekim'de 18 gün tatil fırsatı

Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramı tatillerinin yer aldığı Ekim ayında yıllık 6 gün izin alarak 18 gün tatil yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamını Gör

2013'te 8 gün izin al 35 gün tatil yap

İzin günleriniz azaldıysa ya da iş yerinizden izin almakta zorlanıyorsanız, resmi tatil günlerini birleştirerek tatilinizi uzatabilirsiniz. Karşılaştırma sitesi Enuygun.com’un Seyahat Planı Araştırması’na göre, 2013 yılında 23 Nisan ve 1 Mayıs’ın yanı sıra 30 Ağustos ve 29 Ekim tatillerini de hafta sonuyla birleştirerek 4-5’er gün izin yapabilirsiniz. Bayram tatilleri ile birlikte, 2013 yılında 8 gün izin alıp 35 gün tatil yapmak mümkün.

Devamını Gör

Her dört TL nakit ihtiyacının biri nakit avanstan karşılanıyor!

Enuygun.com’un Bankalararası Kart Merkezi ve Türkiye Bankalar Birliği verileri ile derlenmiş analizine göre tüketiciler kısa vadeli nakit ihtiyaçlarının her dört TL’sinin üçünü ihtiyaç kredilerinden, birini ise kredi kartından nakit avans çekerek gideriyor. TBB verilerine göre 2011 yılının ilk yarısında bankalardan 40 milyar TL ihtiyaç kredisi, BKM verilerine göre ise 2011’in ilk sekiz ayında kredi kartlarından 16,4 milyar TL nakit avans çekildi. Bu verilere göre tüketiciler ortalama olarak her ay 6,7 milyar TL ihtiyaç kredisi ve 2 milyar TL nakit avans çekiyor.

Devamını Gör