Sabit telefon iptallerinde internet kesilmeyecek

Sabit telefondan vazgeçemeyenlerin çoğu internet kullanımları nedeniyle aboneliklerini sonlandırmıyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 11.05.2013’te yürürlüğe giren kararı ile artık ev ya da iş telefon aboneliklerini iptal edenler ya da borcundan dolayı hatları feshedilen abonelerin internet hizmetleri hemen sonlandırılmayacak.

Devamını Gör

İnternette hızlanmayan kalmasın!

Çok değil bundan bir yıl önce internet abonelerinin yüzde 72’si 4-8 Mbit arası hızlardaki tarifeleri kullanırken şu an bu oran yüzde 53’e gerilemiş durumda. Artık abonelerin yüzde 35’i interneti 10-30 Mbit hızlardaki tarifelerle kullanıyor. Bir yıl önce bu oran sadece yüzde 14’tü. Değişim oldukça hızlı. Siz de bu değişimin gerisinde kalmayın.

Devamını Gör

Hızlı internete kota avantajı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, internet hızı 16 Mbit/sn ve üstündeki hızlara sahip aboneler için adil kullanım noktası değerlerini yaklaşık yüzde 50 oranında artırdı. Mayıs ayında alınan bu kararla limitsiz hızlı internet aboneleri, sahip oldukları paketin hızından daha uzun süre yararlanma imkânına sahip olacak.

Devamını Gör