İçindekiler

Akıllı telefonlardaki gelişmelere ayak uydurmakta zorlanıyoruz. Her gün yeni bir özellikle karşılaşıyoruz ve her geçen gün bu telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi oluyor.

Özellikle de iPhone ile ilgili gelişmelere çok sık rastlıyoruz. Son olarak Japonya’da iPhone’ların koku salabileceği bir teknoloji geliştirildi. Japonya’da ChatPerf adlı bir şirket, koku yayacak bir iPhone çubuğu üretti. iPhone’nuza bağlayacağınız bu çubukla etrafınıza koku yayabileceksiniz.

Bir tuşa basmanız yetecek

USB’ye benzer çubuğu taktığınızda ekranda beliren tuşa basmanız yeterli olacak ve parfüm kokusu ortalığa yayılacak. Firma sistemi ilerleyen zamanlarda mesajlaşmalarda da koku yayabilecek hale getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca parfüm uygulamasının Android telefon için de yapılmasına yönelik çalışma başlatılmış.

En ucuz iPhone nerede?

Bu ve buna benzer özellikleri nedeniyle akıllı telefon almaya karar verdiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak ister miydiniz? Enuygun.com olarak iPhone fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz bir sayfa hazırladık. iPhone 5 sayfamızdan en ucuzunu bulabilirsiniz. Yine delerseniz en ucuz iPad'i ve de Samsung Galaxy S3 fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Bizden hatırlatması…

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar