Kasım’da fırsatlarla uçmak başkadır

muratekinay
İçindekiler

Yılın en romantik dönemlerinden biri olan Kasım ayı geldi. Kışa girmeden önce ılık havanın tadını çıkarmak ve kısa bir kaçamak yapmak isterseniz bu aya özel uçuran fırsatları yakalamak için acele edin.

1- İzmir’e Kasım ayına özel 48 TL’den başlayan fırsatlar

Ege’nin popüler tatil şehri İzmir Kasım ayında da ziyaret etmek için benzersiz bir yer! Kordon, Alsancak ve Karşıyaka’yı bu ay boydan boya turlamak veya artık iyice sakinleşen Alaçatı sokaklarında dolaşmak isterseniz tıklayın ve şehre 48 TL’den başlayan güncel uçuş fırsatlarını yakalayın.

2- Ankara’ya 40 TL’den itibaren

Kasım ayında başkente uzanmak ve Atatürk’ü anma törenlerine katılmak isterseniz Ankara’ya bu dönemde 40 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Başkente uçuşları karşılaştırmak ve biletinizi satın almak için acele edin!

3- Antalya’ya 40 TL’den başlayan Kasım fırsatları

Akdeniz’in sıcak şehri Antalya’da Kasım ayında havalar soğumaya başlıyor ve şehir kışa hazırlanıyor. Ancak yine de Antalya bu dönemde yurdumuzun pek çok bölgesine göre daha sıcak. Eğer soğuk havalardan kaçmak ve Akdeniz kıyısında biraz dinlenmek isterseniz Antalya’ya Kasım ayında 40 TL’den başlayan uçuş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Peki, Antalya’da denize girmekten başka ne yapılır? Şehirde kaçırılmaması gereken aktivitelerden bazıları yazımızda!

4- Bodrum’da kışa hazırlık 70 TL’den itibaren

Her ne kadar muhteşem koyları, plajları ve Ege’nin berrak sularıyla meşhur tatil beldelerimizden biri olsa da Bodrum havaların soğumasıyla biraz kafa dinlemek ve huzur bulmak için harika! Yoğun turist kalabalıklarının çekilmesiyle gitgide sakinleşen Bodrum’un sahilinde lezzetli balıkları tadabileceğiniz ve yakınlardaki tarihi kalıntıları görebileceğiniz kısa bir macera için tıklayın ve Kasım ayında 70 TL’den başlayan avantajlı uçuşları karşılaştırın! Bodrum’da tadılabilecek meşhur lezzetler ise Bodrum’da ne yenir ne içilir galerimizde.

5- Trabzon’a uçuşlar 55 TL’den itibaren

Kış gelmeden Trabzon’a uzanmak ve biraz Karadeniz havası almak isterseniz şehre Kasım ayında 55 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Eşsiz doğası, yaylaları ve tadı damakta kalan yemekleriyle ülkemizin en güzel şehirlerinden Trabzon’a uçmak için hemen tıklayın ve Kasım fırsatlarını yakalayın.

6- Kıbrıs’a 108 TL’den uçuran fırsatlar

Vize hatta pasaport derdi olmadan yurt dışına çıkmak isteyenlerin gözdesi Kıbrıs’a ne dersiniz? Yazın sahilleri denizin tadını çıkarmak isteyenlerle dolan ada bu dönemde daha sakin ve sessiz bir tatil arayanlar için ideal. Üstelik Kıbrıs’ta Kasım ayında da rahatlıkla tarihi ve turistik yerleri gezebilir, adaya has lezzetleri yerinde deneyebilirsiniz. O zaman gelin, 108 TL’den başlayan Kıbrıs uçuşlarını karşılaştıralım!

7- Vizesiz yurt dışı rotaları 198 TL’den itibaren

Kiev, Lviv, Belgrad ve daha fazlası… Kasım ayında vize işlemleriyle uğraşmadan ve vakit kaybetmeden yurt dışına çıkabileceğiniz muhteşem rotaları keşfedin! Üstelik bu şehirlerde konaklama ve yeme içme gibi giderler de son derece düşük.

Ukrayna’nın başkenti Kiev’e 252 TL’den başlayan Kasım fırsatlarını karşılaştırın!

Kültür, sanat ve eğlencenin şehri Lviv’e uçuşlar 198 TL’den itibaren!

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a keyifli bir kaçamak 355 TL’den itibaren!

Üsküp’te Balkan tarihine yolculuk 281 TL’den başlayan fiyatlarla!

Tüm bu benzersiz şehirlerin dışında Enuygun.com üzerinde geçerli güncel uçak bileti kampanyalarını karşılaştırmak ve uygun fiyatlarla biletinizi satın almak için tıklayın!

muratekinay
Murat Ekinay
503 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar