• Anasayfa
  • Bilgi
  • Kartlarınızda biriken puanları seyahate dönüştürün!

Kartlarınızda biriken puanları seyahate dönüştürün!

tugbahacibayramoglu

Yıl sonu geldi kredi kartlarınızda biriken puanları seyahat harcamalarınızda kullanmaya ne dersiniz? Üstelik bu puanları aktarıp hemen harcamanıza da gerek yok. Puanlarınız ENCoin’e çevirdikten sonra 1 yıl boyunca uçak bileti, otel ve otobüs bileti gibi tüm seyahat harcamalarında kullanabilirsiniz.

1 yıl boyunca kullanılabilir

Enuygun’da, bugüne dek uçak bileti alırken kullanabilen ENCoin’ler artık otobüs bileti ve otel rezervasyonları için de kullanılabiliyor. Kredi veya banka kartında biriken puanları kolaylıkla ENCoin’e çevirebilir ve ENCüzdan’larında biriktirerek 1 yıl boyunca hem kendiniz hem de yakınlarınız için kullanabilirsiniz.

Faiz oranı %1,30’dan başlıyor

Tek tıkla kolayca aktar

Bunun için yapmanız gereken çok basit, kredi kartı puanları sayfamıza girerek sayfada yer alan bilgileri doldurmak. Kart numarası, son kullanma tarihi, CVC numaralarını girdiğinizde kartınızda biriken puanlar karşınıza çıkacak. Tek tıkla bu puanları hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz kendinizin ve yakınlarınızın kredi kartındaki puanları da aktarmak mümkün. Böylece biriken bu puanları ENCoin’e çevirerek yıl boyunca tüm seyahat harcamalarında kullanabilirsiniz.

Uçak, otobüs otel hepsinde kullan

Puanlarınızı aktarırken 3D güvenlik sistemi sayesinde tüm işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz. Puan aktarımı sırasında kart bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Puanlarınızı ENCoin’e çevirmek için kredi veya banka kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart sahibinin adı ve soyadını girmeniz yeterli!


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1354 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar