Kart puanlarınızı uçak biletine dönüştürün!

gokhanaltuntas
İçindekiler

Bazı kart puanları yıl sonunda silinir, bazıları unutulur, bazıları geldiği gibi gider… Siz işinizi sağlama alın, yıl başından önce kart puanlarınızı ENCoin’e çevirin, kullanım süresini 1 yıl uzatın, uçak bileti alırken kullanın!

Puanlarınız silinmesin

Kabul edin, alışveriş sırasında kazandığımız puanlar ufak bir heyecan yaratıyor. Çünkü kazanmak her şekilde güzel ama her güzel şeyin bir sonu var. Bu puanlar ya sene sonunda siliniyor ya da unutulup heba oluyor.

Uçak bileti alırken kullanın

İşte bu heyecan 1 yıl daha devam etsin diye, tam da şu an yapabileceğiniz bir şey var: Sadece birkaç saniyede kart puanlarınızı ENCoin olarak ENCüzdan’ınıza aktarın, kullanım süresini 1 yıl uzatın, dilediğiniz zaman uçak bileti alırken kullanın! ENCoin hakkında detaylı bilgi için hemen tıklayın, puanları kaçırmayın!

gokhanaltuntas
Gökhan Altuntaş
17 Yazı
İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre peyzaj mimarlığı yapıp daha heyecanlı bulduğu reklam sektörüne geçti. Uzunca bir süre ulusal ve uluslararası pek çok firmanın dijital iletişimini yürüttükten sonra Enuygun ekibine dahil oldu.
Uzman Yazarlar