• Anasayfa
  • Bilgi
  • Kamu bankalarından dev kampanya, kredilerde inanılmaz oranlar var!

Kamu bankalarından dev kampanya, kredilerde inanılmaz oranlar var!

tugbahacibayramoglu

Normalleşme sürecine girdiğimiz bugün, kamu bankaları finansman ihtiyaçları için büyük kolaylıklar sağlayan düşük faizli, geniş kapsamlı çok cazip bir kredi paketi açıkladı. Konut alımından, otomobile, ev tadilatından beyaz eşya alımına, hatta tatil ihtiyacına kadar birçok harcama için büyük kolaylık sağlayan bu paketin ayrıntıları…

İçindekiler

%0,64'ten başlayan faizlerle Konut Kredisi Paketi

Konut Kredisi paketinde birinci el ya da ikinci el konut alımları için ilk 12 ay ödemesiz ve 15 yıla kadar vade seçenekli kredi imkan var. İstanbul, Ankara ve İzmir’de 750.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilecek. Diğer iller için kullanılabilecek kredi üst sınırı 500.000 TL. Konut kredisinde %10 peşinat tutarı yeterli olacak.

Örneğin 500.000 TL kredi kullanmak istediğinizde 50.000 TL peşinatınız olması yetecek. Birinci el sıfır konutlar için 12 ay ödemesiz %0,64 faiz oranlı kredi alınabilecek. İkinci el konutlar için de yine 12 ay ödemesiz %0,74 faizli kredi alınabilecek

50.000 TL peşinatınız var ve 450.000 TL konut kredisi çektiniz. Aylık taksitleriniz 180 ay vadede %0,64 faizle 4.217 TL yapıyor. Toplam geri ödemesi sigorta primleri hariç 762.439 TL. İlk yıl hiç taksit ödemesi yapmıyorsunuz ve dilerseniz vadeyi 15 yıla kadar %0,64 faizle yayabiliyorsunuz. Ev almak isteyenler için ciddi bir avantaj. Konut kredisi başvuruları, 2 Haziran'dan itibaren şubelerden yapılacak.

Konut kredileri için tıklayın…

%0,49'dan başlayan faizlerle Taşıt Kredisi Paketi

Taşıt Kredisi kullanarak otomobil almak isteyenler için de çok cazip koşullar var. Yerli üretim yapan firmalardan sıfır km binek ya da ticari araçlar için %0,49 ile %0,69 faiz oranlı kredi kullanılabilecek. İkinci el araç satın almak isteyenler 60 ay vade ve %0,82 faiz oranı var. İkinci el otomobil almak isteyenler için azami limit 150.000 TL olacak.

Örneğin sıfır bir otomobil için 150.000 TL taşıt kredisi kullanmak isteyen bir kişinin 60 ay vadeli kredi için ödeyeceği aylık taksit tutarı 2.974 TL toplam geri ödemesi ise sigorta primleri hariç 179.220 TL yapıyor. Taşıt kredisi için başvuruları 5 Haziran'dan itibaren şubelerden yapılacak.

Taşıt kredileri için tıklayın…

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Paketi

Ev tadilatından beyaz eşya alımına, çeyiz, tekstil, kapı, pencere değişimi gibi birçok alım için de 3.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar %0,55 faizle kredi kullanılabilecek. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Paketi kapsamında bu kredi için anlaşmalı olmayan firmalardan alım yapılırsa da faiz oranı %0,82’ye çıkacak. Evlenecekler, evini tadilat yaptırmak isteyenler için cazip bir fırsat. Destek kredileri için başvurular, 5 Haziran'dan itibaren şubelerden yapılacak.

Destek kredileri için tıklayın…

Tatil Destek Kredi Paketi

Bankalarla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilere 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun koşullarda finansman desteği sürüyor. Kredinin 1. ve 2. taksitleri firma ile banka tarafından ödenecek, müşterilerin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacak. Bu kredide %0,67 faiz oranı uygulanacak. Tatil Destek Kredisi'yle ilgili ayrıntıları Tatil Kredisi nedir, kimler yararlabilir başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Tatil Destek Kredi Kartı 

Kredi kullanmak yerine isteyenler Tatil Destek Kredi Kartı ile tatil ödemesi yapabilecek. Bu uygulamasıyla seyahat acenteleri tatil paketlerini kredi kartlarıyla 3 ay ödemesiz, devamında 15 taksitle yani toplam 18 ay taksitle sunabilecek.

Destek kredileri için tıklayın…


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN