İş Bankası Geleneksel Bayram kredisiyle bu yıl da Ramazan ayında nakite ihtiyaç duyanların imdadına yetişti.

17 Ağustos’a kadar geçerli olacak İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler aylık % 0,59 faiz oranıyla 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecekler. 

Örneğin krediyi kısa vade istiyorsanız 12 ay taksitli aylık 436 TL ödemeyle 5.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisini30.000 TL’ye çıkarmak ve taksitlerinizi düşük tutmak istiyorsanız da aylık 766 TL taksitle 60 ay, yani 5 yıllık kredi kullanabilirsiniz.

60 ay vadeye uygulanan %1,27 faiz oranı  çok uzun süredir uzun vadeli kredilerde gördüğümüz ilk  düşük faiz oranlarından biri. Kredi masrafı da tüm tutarlarda 225 TL.  Belki de bu kredi borçlarınızı uzun vadeye yayarak bütçenizi rahatlatmak ya da bayramdan sonraya ötelediğiniz evinizin  ihtiyaçları için bir fırsat. 

İş Bankası’nın bu geleneksel kredisinden faydalanmak isteyenler, hemen aşağıdaki butonu tıklayarak başvuruda bulunabilirler.

Yazar : Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.