Apple, dördüncü nesil iPad'inin (iPad 4) 128 GB hafızalı versiyonunu basına tanıttı.

Bu yeni iPad 4 bugüne kadar piyasaya sürülen iPad'ler arasında hafızası en geniş olan ürün. Daha önce en büyük iPad 64 GB hafızalıydı. Eski iPad’in iki katı hafızaya sahip bu yeni iPad ile daha fazla fotoğraf ve video yüklemeye ya da oyun indirmeye yarayacak. Ayrıca son zamanlarda gittikçe gelişen yeni oyunlar için daha geniş alan yaratılmış olacak.

İçindekiler

799 dolardan satılacak

Geçtiğimiz günlerde 9to5Mac sitesinden Mark Gurman Apple'ın çok daha büyük bir iPad çıkaracağı dedikodularını duyurmuş ancak bu haber Apple tarafından doğrulanmamıştı.128 GB'lik iPad 4'ün Wi-Fi modelinin 799 dolara, LTE versiyonunun ise 929 dolara satılacağı belirtildi. Yeni iPad mini hakkındaki bilgileri de Yeni iPad Mini çıktı başlıklı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

5 Şubat'ta piyasaya çıkacak

Ekim ayında piyasaya çıkan iPad 4'te bulunan özelliklerin tamamı bu iPad'de de olacak.Yeni iPad’in, 5 Şubat'ta piyasaya çıkması bekleniyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN